Žopský Vypalovák vol.3

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
tydzej
Stálý člen
Příspěvky: 521
Registrován: 05 říj 2017 12:27
Reputace: 1654
Obrázky: 0
Bydliště: Chudčice, 247 m.n.m.

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod tydzej » 09 zář 2019 08:40

Tak konečně i já sem přidám nějaký ten koment k celé akci, od chvíle, co jsem odpoledne dojel v pořádku domů (i s nákladem dětí, co mě byly nabaleny na cestu do Brna, abych se asi nenudil), jsem neměl moc času. Opět to byla perfektně zvládnutá akce, někteří ostřílení borci si letos dali pauzu, ale noví pomocníci se s chutí zapojili a tak se bez problémů začlenili do realizačního týmu - klaplo to na jedničku. Našlo by se pár pižek, ale to k tomu patří, přece jen se někteří viděli poprvé. A počasí si neporučíme. I tak si myslím, že můžeme být maximálně spokojeni s průběhem a koneckonců i s výsledkem. S Baronkem jsme už pokecali o budoucích plánech, aby to bylo příště ještě lepší. A já věřím/doufám/vím, že příště bude!!!!! Ale vše závisí na Baronovi jakožto hlavnímu z hlavních.

Takže chci všem poděkovat, jmenovat Vás všechny nebudu, to by bylo na dlouho, však vy víte. Jmenovitě poděkuji Baronkovi, který mě u sebe ubytoval a já ho tak mohl otravovat už od středy, kdy jsme začali tím nejdůležitějším, a to krájením papriček. Jsem rád, že jsem se do tohoto fóra přidal a našel nový kámoše, kteří nezištně pomohou, když je potřeba. A Ty jsi největší z nich!!! Mám Tě rád, chlape. A ještě určitě poděkuji Prahovi, Scooovi, Erbovi a ostatním, kteří makali v kuchyni jak ďasi. A nakonec Hyňovi, který si utrhl od vlastní huby, aby mi dovezl několik sterilátů, když se mi letos nezadařilo s annuumkami.

Díky Vám všem! Těším se, až se zase uvidíme...

Uživatelský avatar
Faboš
Stálý člen
Příspěvky: 1675
Registrován: 05 črc 2018 13:49
Reputace: 5904
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod Faboš » 09 zář 2019 15:10

koniash píše:
08 zář 2019 23:27
:tiphat: Baronku kdyby jsi nebyl měkký, ale pořádný tvrďák a koupil Fabošovi krásné květované bikini na předváděčku kytek,tak byla Sovička nabitá jak Skunk Red od Golonky...1500K+...
jimak Faboš nejlepší modelka i bez mola :thumbup: :thumbup: :thumbup:
To víš a madam pak budou dražit mě... :yikes:

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 483
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1010
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod Praha » 09 zář 2019 16:54

I já musím říct, že to byla zdařilá akce. O proti loňsku jsme se zase posunuli o kus dále. Ta výstavka plodů díky Viktovi měla úplně jinej rozměr, fakt paráda. Z pohledu od režonu moderátoři to zvládli na výbornou. Klobaněro a pivko nemělo chybu. Škoda, že nám to tak trochu pokazil déšť, ale s tím nikdo nic nenadělá. Samozřejmě poděkování Baronovi, Erbenovi, klukům, kteří pomáhali v kuchyni, Petře, že mě nenechala u režonu vyschnuot žízní, Petrovi Poláškovi, že mě skvěle zastoupil při moderování. Asi ti to chlape zůstane a já budu zapykanej v kuchyni. Poděkování Koniashovi za skvělou chunanku a obdiv, s jakou vervou se pustil do vykošťování a krájení superhotů. No zkrátka všem, kteří se toho nebáli a přidali ruku k dílu.
Nicméně bylo i pár věcí které mi vadily,některé ba i příčily.
Co se týče kuchyně, tu ani nebudu rozepisovat, Ale to co si někteří dovolili, to si nedovolili ani staří mazáci u mě v kuchyni na vojně. A to jsem byl bažant. Pravidla v kuchyni určuje kuchař a ty se budou dodržovat.Tečka. Protože pokud se stane nějakej průser, tak je to jen na něm.
Placení na samotné akci. Pravidla nastavil Baron a když přišel například z pódia organizátor a zaplatil si Klobásu, pak chilli con carne a pivo, tak si to občerstvení zaplatí každej. Nějaký" já jsem pořadatel, tak co bych to platil". Vždyť si ani neměl pořadatelský tričko.
Příjezd z areálu do zbrojnice. Jak si někteří po svém vyložili, že co zbylo si mohou vzít a začali si skleničkovat na doma atd. Přátelé, uvědomte si, že pokud si to nekoupíte, tak je to majetek pana Barona, to on kupoval suroviny a pokud on řekne rozeberte si to, tak se sečtou lidi kteří mají zájem a spravedlivě se to mezi ně rozdělí.
Jo a nevíte někdo, kam se poděly plody z výstavky atd. Jsem si myslel, že bych si vzal z nějaké zajímavé papričky pár semínek.
Jinak mi s Vámi bylo fajn a těším se na nějakou další akcičku.
Zatím se mějte bando. :wave:

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod Erben61 » 09 zář 2019 17:03

:respect: :respect: Dámy a pánové bylo to super. Jsem dojatej a hrdej že jsem členem tohohle spolku. Tak trochu mi naskakuje tahle věcička.......

https://www.youtube.com/watch?v=W-GfjYl ... adio=1&t=0

:respect: :respect:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 483
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1010
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod Praha » 09 zář 2019 17:26

Jo Faboši, ještě žes mi dal lajk.Úplně bych tě vynechal. Díky moc za výpomoc v kuchyni. Bez tvého vybavení by jsme to měli převelice těžké. Díky moc. :respect:

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod lobo » 09 zář 2019 17:28

Praho nezbývá nic jen s tebou souhlasit. To co jsi napsal v posledním odstavci je svatá pravda. Ty zbylý plody z výstavky mě taky pěkně sejří. Zrovna dnes psal jeden návštěvník že by měl zájem odkoupit nějaké zbylé plody, což by zase byli peníze pro Sovičku. Volal jsem kvůli tomu Baronovi a byl dost vytocenej že to sbalil ten samý člověk co si ládoval Chilli con carne do plechovky a neměl ani pořadatelský tričko. Holt pro příští rok víme a zařídíme se dle toho. Ale nebudem si kazit jinak skvělý výsledek a pocit z akce!

Pedro
Stálý člen
Příspěvky: 2183
Registrován: 09 zář 2014 21:20
Reputace: 4463
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod Pedro » 09 zář 2019 17:46

Já mám dotaz na Petra Poláška a Palka s Baculou...co jste mi to nadělili v pátek v noci za krasavice? Měl jsem nějaké pivo a tak jsem zapoměl co je co...tedy kromě Haba Maya Red, koza s fazulů a Haba Mustard.
Klidně mi to prosím hoďte do sz. Plody jsou zde:
61465

Uživatelský avatar
Faboš
Stálý člen
Příspěvky: 1675
Registrován: 05 črc 2018 13:49
Reputace: 5904
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod Faboš » 09 zář 2019 18:07

Pedro píše:
09 zář 2019 17:46
Já mám dotaz na Petra Poláška a Palka s Baculou...co jste mi to nadělili v pátek v noci za krasavice? Měl jsem nějaké pivo a tak jsem zapoměl co je co...tedy kromě Haba Maya Red, koza s fazulů a Haba Mustard.
Klidně mi to prosím hoďte do sz. Plody jsou zde:
Čoveče dyť to je přeci paprika jedlá :thumbup: a chutná :angry1:


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů