Ahoj chilli pěstitelé

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Nemdy
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2019 15:13
Reputace: 8
Obrázky: 0
Bydliště: Valašsko

Ahoj chilli pěstitelé

Příspěvekod Nemdy » 03 zář 2019 16:08

Letos poprvé pěstuji chilli, konzumentem jsem však mnohem déle :foods: jelikož bydlím v bytě, prostory mám omezené. Předešlé sezóny jsem pěstoval rajčata, papriky a mnoho bylinek do kuchyně a jelikož jsem měl rajčat vždy plnou úrodu, špíz plnou kečupů a kila rozdána sousedům, tak jsem snížil počet rajčat a vznikl prostor pro chilli :jalapeno: Začal jsem s odrůdou Trinidat scorpion a Carolina Reaper (semínka jsem dostal) každopádně mě pěstování chytlo natolik a čtení zdejších vláken namotivovalo na příští sezónu pěstovat jiné odrůdy a ne tyhle zprofamované co mám a stát se lepším chilli labužníkem. :veryhot: Jsem tak namotivovaný že mám chuť už vysadit odrůdy teď :thumbup: no ale ještě ty 4 měsíce vydržím :smart: Jinak mé další záliby: sport, četba na téma II.sv války, filmy, hudba, vaření a malá závislost na kávě. Mějte se hezky, velkou úrodu a já budu dále hltal informace o chilli :wave: :tiphat:
Přijímám veškeré rady, informace a kritiku. Děkuji a hodně zdaru! :tiphat: :thanx: :jalapeno:

petr.polasek
Stálý člen
Příspěvky: 1727
Registrován: 21 pro 2016 12:53
Reputace: 2904
Obrázky: 0
Bydliště: Tlustovousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj chilli pěstitelé

Příspěvekod petr.polasek » 03 zář 2019 18:29

Vítej v naší komunitě, ať se daří :welcome:

Uživatelský avatar
Chozee77
Stálý člen
Příspěvky: 1513
Registrován: 11 bře 2017 13:45
Reputace: 2847
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov 223m n.m.

Re: Ahoj chilli pěstitelé

Příspěvekod Chozee77 » 03 zář 2019 21:53

Ahoj a vitej 👍🙂 a neboj 4 měsíce utečou jak voda a bude se zasévat 😍😇 ale ještě před tím bude zase každoroční rozhodování co zasadit a že toho příští rok zasadíme méně,to je to nejtěžší tento závazek splnit 😂😂😂😎
Vyhodili ho z okna!!! Tůnu... Tůnu??? Tolik toho zas nebylo...🤟😎 Jára Da Cimrman

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Ahoj chilli pěstitelé

Příspěvekod Erben61 » 04 zář 2019 07:08

Zdar Tvému snažení a vítej. Kdybys měl zájem o semínka zajímavých odrůd do začátku, tak se neváhej na mě obrátit. Později chci dělat velký průvan a úklid ve své databázi semen určitě by se něco vhodného našlo. :thumbup: :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Nemdy
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2019 15:13
Reputace: 8
Obrázky: 0
Bydliště: Valašsko

Re: Ahoj chilli pěstitelé

Příspěvekod Nemdy » 04 zář 2019 07:42

Děkuji všem za vřelé přivítání! Erben61, téda tak toho určitě do budoucna využiji! Zatím bych chtěl pěstovat všechny 😀😀 tak si utvářím představu co to bude, mělo by to být maximálně 10 odrůd😊 Jak psal Chozee77, bude těžké splnit závazek. 😀😀
Přijímám veškeré rady, informace a kritiku. Děkuji a hodně zdaru! :tiphat: :thanx: :jalapeno:


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů