Hybridárium - Made by LOBO

Pokročilé techniky pěstování chilli
Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Hybridárium - Made by LOBO

Příspěvekod lobo » 28 čer 2019 06:52

Ahoj všem, je na čase oživit toto vlákno.

Využil jsem mírného "ochlazení" minulý pátek až neděli, kdy se u nás teploty pohybovali mezi 24 - 29 stupni. "Udělal" jsem 10 crossových kombinacích a modlil jsem se aby se chytila alespoň jedna z nich.

Nakonec jsem velice mile překvapen, protože již teď vím, že se chytilo minimálně pět nových crossů a na jeden výyledek stále čekám ale i tak je to paráda. Nelze říci z kterého konkrétního mám největší radost, protože si myslím, že všechny ty kombinace jsou více než zajímavé, i když Purple Flash X Big Black Mama to bude asi velká paráda. Další křížení plánuji asi až někdy koncem Července ale uvidíme co počasí dovolí.

Zde je tabulka pro rok 2019
58720

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Hybridárium - Made by LOBO

Příspěvekod Erben61 » 28 čer 2019 19:51

:firychil: :firychil: Co dodat ...super práce. Z tvojí provenience mám Celeborn a Basilisk obě si vedou dobře, statný kytky, zatím začínají nasazovat květy, uvidíme. Akorát jsem nějak pomotal ty Dorsetky, takže jich mám několik, která je která nevím. :firychil: :firychil:
:respect: :respect: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
Quentin_Bull_89
Stálý člen
Příspěvky: 1465
Registrován: 09 kvě 2018 17:58
Reputace: 1963
Obrázky: 0
Bydliště: Kypr, Oroklini

Re: Hybridárium - Made by LOBO

Příspěvekod Quentin_Bull_89 » 04 črc 2019 15:00

Purple Flash x BB Mama, no, na to jsem hodně zvědavý, obzvláště když je Purple moje každoroční stálice. 👌
„Chilli je jako plamen: jakmile neroste, zhasíná.“ :chilli11:

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Hybridárium - Made by LOBO

Příspěvekod lobo » 15 srp 2019 08:32

Ahoj všem, chtěl bych vám všem představit dva moje nové hybridy.

Minulý rok jsem nakřížil odrůdu Skunk Red s Monster Gum Leopard. Letos mám dvě rostliny jejich potomka.

Jedna rostlina je tmavá s fialovo černými plody a druhá rostlina je čistě zelená s opravdu velkými plody. Obě dvě si ale ponechali společný znak a to je kalich kterým se vyznačují BBG kultivary. Toto sdědily po otci Monster Gum Leopard.

Oba dva phenotypy mají super výnos a vypadají úžasně. Pojmenoval jsem je Dark Skunk BBG AKA Darth Vader a Monster Skunk BBR AKA Skywalker. :starwars:

Zcela určitě je vypustím do světa již letos. Byla by škoda si je držet pod pokličkou. :tiphat:

60584

60585

60583


Zpět na „Pokročilé techniky pěstování chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti