Žopský Vypalovák vol.3

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod lobo » 24 led 2019 08:19

Ahoj všem,

Je sice teprve Leden ale člověk se parkrát "otočí", prázdniny budou fuč a před námi bude již třetí ročník charitativní akce Žopský Vypalovák. :firy:

Je to opravdu neuvěřitelné, že máme za ssebou již dva úspěšné ročníky při kterých jsme mohli předat dětěm z DK Sovička dohromady přes 80 000 Kč.

Hlavní strůjce a "otec" celé akce je místní matador Baron z Žop, který jakožto starosta SDH Žopy, celou akci zaštiťuje a zařizuje asi milion věcí okolo, bez kterých by jsme si mohli tuhle akci úžít maximálně tak ve svých snech a tak bych mu tímto chtěl strašně moc poděkovat, protože i když je to charitativní akce a celej tým maká celou dobu zadarmo a utápí i vlastní finance tak je to přece jen privilegium mít možnost být součástí něčeho takového. Další obrovský díky patří samozřejmě všem místním brocům, kteří na tom taky ty dva roky makali na plno a vypisovat jmenovitě nemá cenu oni to ví. :thanx:

A tímto se dostávám k hlavnímu bodu tohoto příspěvku.
Každý rok se chce více a více lidí aktivně podílet na tvorbě Žopského Vypalováku a stát se pořadateli akce. Což já naprosto chápu a je to opravdu skvělé, že tomu tak je. V současné chvíli by se ale dalo říci, že to "tvrdé jádro" pořadatelů je více méně co dopočtu lidí na svém maximu. Mám teď na mysli ty lidi, kteří jezdí už dva dny před akcí na "sraz" a dělají veškeré hlavní přípravy na akci. Minulý rok nás bylo hodně přes 20 a už to bylo co do organizace těchto lidí, kteří se vidí v podstatě jednou, dvakrát ročně, hodně náročné a to nemluvím o mezilidských vztazích které byli místami hodně vypjaté. :hot:

Takže, kdo uvažujete o tom, že by jste se letos rádi zapojili a vím že vás je dost, protože si s některými z vás píši soukromě, tak v tento moment bych viděl uplatnění v tom, když donesete byť jednu rostlinu s plodama chilli do naší chilli dražby, která celé akci přináší velkou část peněz. Za ty uběhlé ročníky máme tu zkušenost, že je obrovský zájem o rostliny v menších kvetináčích 2 - 7litrů, prostě tak, aby když to někdo vydraží, to mohl jednoduše odnést domů. Měli jsme tam vždy i nádherné obrovské stromy chilli ve 20 - 30 litrech s hromadou plodů ale horko těžko jsme to vydražili za slabý peníz. Ale není to podmínka a nikdo nechce nikomu diktovat kdo má co dovézt, každá takováto pomoc se cenní a počítá. :thanx: :tiphat: :thanx:

Další možnosti jak se uplatnit budou určitě přibývat v průběhu roku a bude jich dost a budete o nich zavčas informováni, teď opravdu v době výsevů se dá začít chystat maximálně ta dražba rostlin, proto tento sáhodlouhý příspěvek, který slouží tak trochu i jako úvodník k celé akci. :tiphat:

Důležitá informace na závěr. Žopský Vypalovák vol3 se bude konat dne: 7.9.2019 :firy:

Předem děkujeme všem dobrovolníkům - piště soukromé zprávy mě, Baronovi z Žop nebo OMOvi!! :tiphat: :thanx:

61199
Naposledy upravil 3 dne lobo; celkem upraveno 29x.

Palko
Stálý člen
Příspěvky: 192
Registrován: 24 led 2017 18:48
Reputace: 775
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod Palko » 24 led 2019 08:42

Plánoval jsem do dražby vypiplat dvouletou přezimovanou TS Peach, možná zkusim uvařit pár omáček a možná zkusim udělat chilli cider a pokud volno / dovolená dovolí, tak určitě pojedu :) a hlavní pořadatel bejt nemusím, klidně budu podržtaška, hlavně že se znovu uvidím s lidma :) je to akce od akce lepší a lepší :thumbup: :jalapeno:

Uživatelský avatar
Praha
Moderátor
Příspěvky: 483
Registrován: 05 srp 2015 10:50
Reputace: 1010
Obrázky: 0
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod Praha » 24 led 2019 09:54

V ten termín bych měl mít být v práci, ale pokud to půjde, beru si dovolenou. Chilli con carne se musí uvařit.

Palko
Stálý člen
Příspěvky: 192
Registrován: 24 led 2017 18:48
Reputace: 775
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod Palko » 24 led 2019 10:26

"To rád slyšim" (samozřejmě, že ne) ... Znamená to totiž, že já mám v práci volno a to znamená že taky jedu :)
Praha píše:
24 led 2019 09:54
V ten termín bych měl mít být v práci, ale pokud to půjde, beru si dovolenou. Chilli con carne se musí uvařit.

petr.polasek
Stálý člen
Příspěvky: 1727
Registrován: 21 pro 2016 12:53
Reputace: 2904
Obrázky: 0
Bydliště: Tlustovousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod petr.polasek » 24 led 2019 12:48

Mně to snad letos vyjde taky. Netušil jsem, že Baron je i kolega hasič :)

tydzej
Stálý člen
Příspěvky: 521
Registrován: 05 říj 2017 12:27
Reputace: 1654
Obrázky: 0
Bydliště: Chudčice, 247 m.n.m.

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod tydzej » 24 led 2019 16:21

Já už tam prakticky jsem ... už od prosince mám toto datum tučným písmem zaškrtnuto v kalendáři! Letos je to nejdůležitější věc, co mám, teda spolu s MoRem.

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3313
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod Baron z Žop » 24 led 2019 19:30

:tiphat: Zdarec všichni!!!
Děkuji Lobovi za kompliment, ale chci jen upřesnit že jsme všichni tři a to slovy Papričkáři, Hasiči a Sovička úplně na stejné linii a jen stěží si dovedu představit že by se to bez někoho dokázalo uskutečnit!!! My dodáváme vše od chilli, Hasiči se postarají o areál před a po akci a Sovička no vždyť víte že je tam spoustu rodin z dětmi a právě o ty nejmenší ratolesti se postarají Sovičkáři. Tímto je daný že v globálu se musí povést vydařená AKCE kterou už teď nám tady závidí kde kdo z širokého okolí!!!
Vím nejlíp že ne pokaždé je člověk pozitivně naladěn když toho je na starost týden před a týden po Vypalováku. Sem nicméně přesvědčen že mezi námi Papričkáři je silné pouto a nějaký škraloup se dá s přivřením oka lehce zvládnout!!!
Budou letos změny sice menší ,ale budou... Sládková už nevaří ,ale chilli pivko bude na 100péro opět v nabídce pro návštěvníky Vypalováku :angry1:
Takže se budeme více méně držet zaběhlého koloritu a bude Carne, Klobaněra :angry1: hodně omáček a všelijakých pochutin s výrazným tak i mírným palem :firychil: aby si každý dokázal najít to svoje co mu nejlíp vyhovuje!!
Zrovna dnes dorazilo do schránky vydání Holešovska kde se opět zmiňuje Vypalovák...

Takže Dámy a Pánové pěstujte , rozmazlujte svoje :chilli11: miláčky ať se v září můžeme zase davům ukázat v plné kráse a ukázat jim že my to zkrátka z těma našema papričkama sakra umíme a víme o co go... :thanx:

koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1548
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4844
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod koniash » 24 led 2019 23:29

:tiphat: Tak já to mám asi jako tydzej,pokud do toho nevstoupí vyšší moc(zubatá),tak zase budu k ruce Erbovi na krájení čehokoliv a Baronovi jako řidič,v sobotu klidně k semínkům,s Jendou a Honzekem to bylo minulý rok v pohodě,a vlastně klidně budu poskok pro cokoliv co bude potřeba...teda pokud to bude aspoň trochu hot :angry1: :angry1: :angry1:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů