Tester 1

Stránká zaměřená pouze tématice o semínkách z produkce https://www.seminka-chilli.cz a https://www.chilli-shop.sk
Jaffata
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 17 čer 2011 10:13
Reputace: 0
Obrázky: 0

Tester 1

Příspěvekod Jaffata » 06 bře 2012 19:04

Jakozto clen elitni skupiny peti vyvolencu prinasim tohle vlakno, dokumentujici zivoty zaslanych chilli paprik od pocatku po uplny konec :tiphat:

Z nabidky jsem si vybral balicek obsahujici tyto odrudy:
-Banana sweet
-Twilight
-Cayenne yellow
-Jalapeno early
-Habanero yellow

Balicek mi dorazil koncem minuleho tydne. Klicit semena jsem dal v sobotu 3.3.2012
Kliceni u me probiha v koupelne na skrince pod stropem, v absoltni tme, pri teplote 27-29stupnu a relativne vysoke vzdusne vlhkosti.

K dnesnimu dni je stav kliceni celkem prekvapujici, krome habaner ktere asi budou klicit dlouho uz je toho prevazna vetsina na svete

osazenstvo
7365

1.den
7366

3.den
7367

Stav klicivosti je nasledujici:

-Banana sweet 8/10
-Twilight 5/10
-Cayenne yellow 8/10
-Jalapeno early 10/10
-Habanero yellow 0/10

Jaffata
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 17 čer 2011 10:13
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Tester 1

Příspěvekod Jaffata » 02 zář 2012 09:12

Pozapomnel jsem uplne na tenhle tread, tak se to ted pokusim trosku dohnat a vlozit sem zpetne fotky z toho jak probihalo kliceni, presazovani, prubeh rustu a ted uz i nejaky fotky zralych plodu :)

Takze klicivost byla nasledujici

Banana sweet 10/10
Twilight 9/10
Cayenne Yellow 10/10
Jalapeno early 10/10
Habanero Yellow 3/10 :dh:

Habanerum se ze seminek vubec nechtelo.. trvalo pres mesic nez vylezly ty 3, pak jeste vykouklo jedno, ale klicek uhnil..

Z naklicenych semen jsem pod zarivkama rozpestoval sazenicky z nihz jsem vybral jen ty nejsilnejsi a ostatni zlikvidoval nebo rozdal.
korenovy bal pri presazovani do vetsich kvetinacu

9846

9847

Prvni vykoukly klicek
9848

V nestrezenym okamziku se mi to trosku vytahlo
9852

Po rozsazeni z parniku
9853

Predpest v boxu
9850

Rozesazovani sazenicek
9866


vyselektovane sazenice jsem se rozhodl vysadit jak na venkovni zahon tak za okno v byte. Na venkovnim zahone nastal problem, hrube jsem neodhadl mnozstvi hnojiva pri priprave zahonu a ty nejlepsi sazenice co jsem vysadil behem tydne spalil tak, ze uz s enedaly zachranit.. Doslo tedy ke komplet exhumaci zahonu, jeho zvetseni o 100% a rozmichani prestrelene zeminy s nepredhnojenou a vyasezeni tech zbyvajicich sazenic..

Jaffata
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 17 čer 2011 10:13
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Tester 1

Příspěvekod Jaffata » 02 zář 2012 09:24

dlouho trvalo nez se rostliny v zahonu chytli a zacaly rust.. doma na parapetu uz jsem mel prvni plody a venku to porad stavkovalo, pak se ale papriky rozjely a ted uz je to celkem pekna dzungle:)

Prvni pripravy na zahon vypadaly takhle
9873

Pak jsem to teda jeste jednou prodlouzil a hlinu rozredil, fotky spalenych sazenic nemam, bylo mi jich tak lito, ze jsem to ani fotit nemoh :bashead:

takze druhy pokus
9874

Doma to zatim vypadalo takhle..Prvni papriky se objevily na banana sweet rostlinkach
9855

habanero yellow... uz jsem mel davno sklizene prvni banan sweety nez habanero vubec nasadilo kvety..
9856

Cayenne yellow
9857

Banana sweet
9858

dozravajici .. clovek by cekal zlutou barvu,ne ? :)
9859

Zatim nejhezci a nejvetsi Banana sweet byla z venkovniho zahonu
9862

Prvni sklizene papriky za oknem
9863

A konecne se objevily maly zluty habanera na venkovnim zahone
9864

ten tvar je zakernej :chilli:

Jalapeno Early neni tak early jak bych cekal
9865


Vice fotek prozatim nemam, az se dostanu k zahonu tak nafotim aktualni stav, dozravajici Twilight a zloutnouci Habanera


Zpět na „www.seminka-chilli.cz“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů