CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Povídání o chilli papričkách
Uživatelský avatar
Lexter
Stálý člen
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 dub 2017 08:52
Reputace: 1300
Obrázky: 0
Bydliště: Velké Pavlovice, 150 m n. m.

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod Lexter » 06 zář 2018 14:14

Tak už je doma, zrovna se dávám do skládání. Jestli nepřijdu o prsty tak jsem dobrej. Pak podám report. Rozložené to vypadá zatraceně vachrlatě. Ale nemám s regály zkušenost prozatím.

Edit: Pevný a stabilní i když jsem ho složil nestandardně (2 vyšší police a jedna uzounká). To by se sice nemělo kvůli snížení nosnosti, ale to mi nevadí. Za ty prachy rozhodně stojí.
No, mě dostane máloco: Bo Burnham - Can't Handle This

Uživatelský avatar
stankar
Stálý člen
Příspěvky: 1364
Registrován: 06 dub 2012 18:16
Reputace: 1311
Obrázky: 0
Bydliště: Nový Jičín, 285mnm

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod stankar » 22 lis 2018 22:12

Opozdilci maji sanci nakoupit seminka u Justina (whitehotpeppers.com), pouzijte kupon BLACKFRIDAY a ziskejte slevu 20%, navic pri nakupu nad 25USD postovne zdarma!
Black Friday sale starts today November 22 at 12 PM CST / 6 PM GMT
and runs through Friday November 23 at 5:30 PM CST 11:30 PM GMT

Dalsi Black Friday u Jima (superhotchiles.com)
Thursday (technically Friday AM) all orders will be doubled until Monday November 26 at 8 AM Pacific Time. So pay attention!!
November 22 Thursday 10 PM Pacific till 12 AM Pacific ORDER WILL BE TRIPLED!!
Also the 10th person who orders will get a packet of every Native American variety I have!! The entire collection!! The 20th person will get a bonus of half those Native Varieties! This is for everyone not just U.S.. Now my International friends I cant add in dried pods for you but if you are one of the Triple orders I will give you some free extra seeds!!!

Uživatelský avatar
stankar
Stálý člen
Příspěvky: 1364
Registrován: 06 dub 2012 18:16
Reputace: 1311
Obrázky: 0
Bydliště: Nový Jičín, 285mnm

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod stankar » 25 lis 2018 21:57

Tady mate dalsi sanci, dalsi sleva, Cyber Monday u Justina (whitehotpeppers.com):
Cyber Monday sale starts now and runs through Monday November 27 at 10:00 PM CST / 4:00 AM GMT Tuesday.
Use coupon code MONDAY or click the button below to receive 30% off at checkout. The code will only work during the times specified above.
I won't be adding the normal extra free selections I add to other orders with this sale. This will make the orders quicker to process and with the percent discount it will still work out to be a good deal.
Free on orders of $25 or more.

Uživatelský avatar
gyver
Stálý člen
Příspěvky: 383
Registrován: 27 říj 2017 12:16
Reputace: 825
Obrázky: 0
Bydliště: Novohrad 219m n.m.

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod gyver » 30 pro 2018 19:29

Zdar všetkým, pre záujemcov o Airpoty a podobné, dnes som objavil v Tescu v domácich potrebách zlacnené košíky, ktoré vypadajú ako slušné airpoty... cena bola myslím 5,49€, objem mi vychádza od oka cez 45 litrov: D=33/39cm, V=39cm (mali aj menšie okrúhle, hranaté...)

54692

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3661
Obrázky: 0

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod MartinS » 30 pro 2018 20:30

Nesmysl, to radsi textilni kvetinac nez air pot z tohodle... Vubec nevis jak se to zachova pri slunicku, jestli je to UV odolne, nevis pevnost...
Air poty po domacku vymyslene nemaji moc vyznam. Ty protidulky bez der a pak vrcholy s dirami maji svuj vyznam a dalsi parametry jako menici se velikost otvoru od zhora dolu...

Uživatelský avatar
gyver
Stálý člen
Příspěvky: 383
Registrován: 27 říj 2017 12:16
Reputace: 825
Obrázky: 0
Bydliště: Novohrad 219m n.m.

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod gyver » 31 pro 2018 09:05

Ahoj, to je dobra pripomienka, ze co s tym urobi slnko dopredu nevieme... pevne sa mi to na dotyk zdalo dostatocne. A kedze nazov produktu je "Knit", povazujme to za plastovy textilnak :-D Ja pod airpotmi myslim vsetko, v com funguje air pruning. A textilnaky nemaju ziadne protidulky ani meniace sa velkosti otvorov a funguju... Takze som to myslel skor ako taku dizajnovu nahradu textilnaku :-D

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3519
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3661
Obrázky: 0

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod MartinS » 31 pro 2018 17:58

Ja bych se toho rozpadu na slunicku bal asi nejvice, to ostatni co se tyce vlastnosti asi vem cert :-)
Kdyz sidej uz i plastove kolicky na pradlo, ktere se po roce zacinaji lamat, sisovat barva, tak uz se nedivim nicemu...

Uživatelský avatar
gyver
Stálý člen
Příspěvky: 383
Registrován: 27 říj 2017 12:16
Reputace: 825
Obrázky: 0
Bydliště: Novohrad 219m n.m.

Re: CO, KDE, ZA KOLIK - zahradnické potřeby a všechno s tím spojené

Příspěvekod gyver » 31 pro 2018 21:57

Jó, to bude asi najväčšie riziko, ja som tento rok narazil na netkanú textíliu, čo sa mi začala na poli rozpadávať po 2 týždňoch... tak bacha na čínske plasty. A keď spomínaš kolíčky, mal som aj šnúry na prádlo, ktoré mi odpadli z balkóna aj bez prádla :-D


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů