FAQ - Novinky na fóru

FAQ - základní informace o práci s fórem, pravidla, poslání, kodex chování
Holu
Moderátor
Obrázky: 491
Reputace: 664

Re: FAQ - Novinky na fóru

Příspěvekod Holu » 20 úno 2018 16:40

Proběhla také významná změna v Galerii. Nově se dá najednou nahrát až 5 obrázků. Maximální velikost, kterou můžete najednou nahrát se zvedla z 8MB na 32MB. Dále byly změněny maximální rozměry obrázku na 1800px (šířka i délka), což znamená, že se obrázky po nahrání sami zmenší na požadovanou velikost. Slibujeme si tímto krokem dramatické úspory na disku. Maximální velikost jedné fotografie byla zaokrouhlena na 10MB.

Děkuji Whisperemu, jakožto programátorovi, že si dal tu práci a společně jsme se dopídili kýženému výsledku. Doufám, že tyto novinky shledáte stejně užitečné, jako my. :-)

Kendy
Moderátor
Obrázky: 623
Reputace: 711
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kendy » 07 čer 2018 09:07

Dnes jsem pročistil ten augiášův chlév od spambotů. Bylo jich tady několik.

Na toho nejaktivnějšího jsme se mrkl. Data přicházela z nějakého mobilu v Tokiu. Tak nevím. Všechno jsme promazal, zabanoval jak účty, tak IP adresy.

Jestli jsem něco přehlédl, tak prosím pošlete upozornění (stačí nahlásit příspěvek).

A rád bych poprosil. Když si všimnete, že se něco takového děje (hromada příspěvků od botů), tak mi prosím pošlete i Soukromou zprávu. Na tu mám nastavené upozornění do emailu a při troše štěstí problém mohu začít řešit dřív, než se začne vymykat kontrole.

Díky moc.

Holu
Moderátor
Obrázky: 491
Reputace: 664

Příspěvekod Holu » 02 srp 2018 10:55

Dneska jsem se trošku mrkl na začátečnický koutek. V jeho pročišťování budu pokračovat zase příště.

V prvé řadě, ještě před tím, než položíte dotaz, tak je vhodné prohledat fórum. Vyžaduje to sice trošku práce, ale většina otázek na které odpovídáme v začátečnickém koutku, tak už zde na fóru na ně je odpověď. Zároveň je to také nejrychlejší způsob, jak se dopátrat odpovědi. Pokud se přeci jen rozhodnete založit téma, tak bych Vás chtěl upozornit, že ne vždy je vhodné zakládat téma v začátečnickém koutku. Proto se ujistěte, že jste téma zařadili do správného fóra.

Děkujeme.

Zpět na „FAQ - Všeobecné pokyny chilli fóra“