Udržování stále teploty

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
Prochy
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 11 led 2017 09:53
Reputace: 3
Obrázky: 0

Re: Udržování stále teploty

Příspěvekod Prochy » 12 kvě 2017 10:49

Děkuji za odpovědi. Počkám tedy ještě. :)

Já si myslím, že to plíseň byla. Potom, co jsem použil granulované hnojivo, se asi po 3 dnech začal na vrchu hlíny objevovat povlak, který připomínal plíseň (taková šedá pavučina), tak jsem hnojivo odstranil i s hlínou, kterou jsem vyměnil za novou. Je možné, že jsem se zmýlil, když tak to příští rok vyzkouším znova. Je tedy pravda, že ty rostliny mám v pokoji, kde spím a zrovna to hnojivo nepřidávalo ideální vůni ke spánku. :)

pan_klobouk
Stálý člen
Příspěvky: 414
Registrován: 12 led 2016 21:06
Reputace: 250
Obrázky: 0
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Udržování stále teploty

Příspěvekod pan_klobouk » 12 kvě 2017 10:59

Prochy píše:
12 kvě 2017 10:49
Děkuji za odpovědi. Počkám tedy ještě. :)

Já si myslím, že to plíseň byla. Potom, co jsem použil granulované hnojivo, se asi po 3 dnech začal na vrchu hlíny objevovat povlak, který připomínal plíseň (taková šedá pavučina), tak jsem hnojivo odstranil i s hlínou, kterou jsem vyměnil za novou. Je možné, že jsem se zmýlil, když tak to příští rok vyzkouším znova. Je tedy pravda, že ty rostliny mám v pokoji, kde spím a zrovna to hnojivo nepřidávalo ideální vůni ke spánku. :)
malo vetras moc zalevas=plisen na povrchnu,pokud ji tam budes mit dal,muzes pridat do vody hypermangan (opatrne) jinak zalejvej az to bude suchy a listy klidne zvadnuty..
pan_klobouk

Uživatelský avatar
Tea Racer
Stálý člen
Příspěvky: 5414
Registrován: 17 dub 2016 11:00
Reputace: 9082
Obrázky: 0
Bydliště: Šumava, u Lipna 775 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Udržování stále teploty

Příspěvekod Tea Racer » 12 kvě 2017 15:17

Prokypři to, nekdy to udělá po presazení... musi to vice dychat.
Hnojivo by melo byt pod povrchem, jak se dostane nahoru tak podporuje plísen taky.


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů