Karlík 2017

Naše pěstitelské snažení v roce 2017
karlik
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 06 úno 2017 10:36
Reputace: 0
Obrázky: 0

Karlík 2017

Příspěvekod karlik » 17 bře 2017 18:38

Ahojky. Nemam moc zkusenosti s vedenim denicku, takze pripadne chyby omluvte.

Abych zacal s fotodokumentaci od zacatku je uz dost pozde. Jedine co je schodou okolnosti zachytitelne je z darovaneho balicku. V okruhu znamych a pribuznych se nejakym zpusobem vzilo, ze kdyz neco dat tak seminka. Tyhle jsem stacil zasadil 1.3.2017 a za 17 dni se takhle vyklubala.
Obrázek

Z tech starsich sem davam PINK TIGER, sety je v prosinci 2016, a kdyz byl velky asi 20 cm ustrihl jsem kvuli rozvetveni horni patra a nekolik hornich listu. Dnes je krasne rozvetna /vsechny ktere podstoupily strihani jsou v takovemhle stavu/.
Obrázek

Posledni predstavena je moje novinka 7POT. Krasne se kosati a dela mi jen radost.

Obrázek



Tyto rostlinky jsou predpestovany v jiffech, zalevany odvarem z cerneho caje. A jednou za cas hosticke hnojivo.
Svetlo je zarivkama 2x36w + jedna led zarivka 965. Zaroven prisvetluji ctyrmi 10w led halogeny.
Ven pocitam po zmrzlicich, Na balkon do 10l kybliku a na zahraduneco do kybliku neco na kompost.
Jinak ostatni rostlinky ktere mam. Black pearl, Penisky, Okrasne ktere mam uz leta ani nevim kde sjsem je vzal. Jalapena dovozene z Irska jako darek, pak spoustu z Penny ty jsem dostal a prijemne mi prekvapily.
Vsem preji hodne peknych zazitku a hodne uspechu. Karlik :firychil:

Uživatelský avatar
JurassicChilli
Stálý člen
Příspěvky: 920
Registrován: 26 úno 2016 14:23
Reputace: 583
Obrázky: 0

Re: Karlík 2017

Příspěvekod JurassicChilli » 17 bře 2017 18:59

Ak chceš rastlinám dopriať nadštandardnú starostlivosť, tak ich zalievaj radšej bylinkovým čajom. Spomínam si... bolo to už veľmi dávno v TV relácii "Receptář nejen na neděli", jeden pán zalieval mandarínku čajom "proti zácpě" a vynikajúco rástla a bohato plodila. Čierny čaj nie je moc vhodný, pretože obsahuje triesloviny. Napríklad triesloviny v listoch vlašského orecha sú známe tým, že spomaľujú rozpad orechového lístia a prítomnosť orechového lístia v pôde údajne spomaľuje rast rastlín. Neviem na koľko je to pravda, ale mám strom vlašského orechu na záhrade a jeho listy sa fakt rozkladajú hodne dlho.

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Karlík 2017

Příspěvekod matoha » 17 bře 2017 19:46

teraz neviem či máš také pekné rastlinky od toho dopingu čiernym čajom alebo od tých svetiel lebo ich máš fakt dosť
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů