Celostátní sraz a soutěž

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
Zrzek
Stálý člen
Příspěvky: 1041
Registrován: 19 říj 2014 22:11
Reputace: 821
Obrázky: 0
Bydliště: Přerov 212m.n.m

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod Zrzek » 25 úno 2017 12:35

Tak to je úplně nejvíc :-)

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod lobo » 27 úno 2017 10:25

Hola mořeplavci,

Musim říct že jsem si naší plavbu náramně užil :-D a doufám, že jsem ve Vás nezanechal nějeké negativní pocity, občas když to přeženu tak bývám na pěst jak se říká.

Abych to tak nějak shrnul, cesta na Parník pro mě začala už z časného rána v 7:00 Bus do Práglu a v 9:15 otvírám první plechovku Plzničky na zpříějmnění čekání na motoráček do Přerova.

Leoš mi odjíždel v 11:09 a tak jsem do podpalubí poslal ješte jednu Plzničku a Krušovice, správně nalazen jsem usedl do Leoša a už jsem fičel, otevřel jsem si další Krušovice a vyhlížel Pardubice kde měl přistoupit Wlasta.

Přesně na čas jsme dorazili do Pardubek a už jsme jeli dvajá. S Wlastou jsme se přivítali naší domácí švestkvou 53kou a hned načali Radegasta 12tečku a uháněli jsme směr Přerov. Po nějakých těch komplikacích po cestě a 45minutovém zpoždění a další pelchovce Kozla jsme zhruba o půl třetí ovírali dvěře od Parníku.

A hned nás vítalo celé osazenstvo. I když jsem všechny viděl osobně poprvé v životě přišlo mě to jako bych je znal od jakživa. Na stůl přilítlo první orosený a už to jelo, pomalu jsme na stůl začali vytahovat domácí pochutiny a zvrhlosti a začalo se koštovat. Baronovo luxusní sušené masenko dominovalo, Omo dal k dobru jeho luxusní chilli čokoládu, Mab vytáhl jeho domácí omáčky, které všem moc chutnali a Wlastovo zelí a domácí Sriracha byli TOP, koštovalo se aj Vencovo zelíčko no prostě bylo tam toho poko... :-D pivečka přibývala a zhruba kolem 17 :00 jsem se myšlenkově ztratil a našel jsem se zhruba někde kolem 21:30 to už byli někteří mořeplavci doma :-D a my pokračovali až do 5:00h :-)

Tímto bych ukončil své schrnutí a poprosím další učastníky o doplnění svého pohledu na celou plavbu :-)

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod Vasjis » 27 úno 2017 10:31

Upřesnil bych lobovo žádost o doplnění hlavně useku mezi 17:00 až 21:30 :D :D :D

Uživatelský avatar
Zrzek
Stálý člen
Příspěvky: 1041
Registrován: 19 říj 2014 22:11
Reputace: 821
Obrázky: 0
Bydliště: Přerov 212m.n.m

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod Zrzek » 27 úno 2017 12:39

Pěkně sepsáno, k tomu není co dodat :-)

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod OMO » 27 úno 2017 22:48

Na Parníku tam je hej, tam krásný holky pivo roznášej.

Akcička lálá, pivo mělo říz, burza semínek, stoly se prohýbaly pod dobrotama, sranda až do rána. Dokonce nás provedly spilkou a pilo se pívo přímo z VIP tanku :angry1:

Díky všem za plody, omáčky, masa, doutníčky a jiné dobroty. Pár fotek od všech zúčastněných

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce

Kendy
Moderátor
Příspěvky: 2195
Registrován: 05 kvě 2015 13:46
Reputace: 759
Obrázky: 0

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod Kendy » 28 úno 2017 08:46

Veliká krása a plná huba slin hned po ránu. Jdu si alespoň uvařit kafe.

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod Erben61 » 28 úno 2017 09:47

:thanx: Móc pěknýýýý, teda už jsem to někde psal a koneckonců jsem se o tom přesvědčil na srazu v Dachově a zas mě to udeřilo do očí. Většina lidí na Parníku, pro mě známé tváře a zas ta atmosféra. Psal jsem o tom už dříve a skoro stejnými slovy to napsal i Lobo, cituji :
A hned nás vítalo celé osazenstvo. I když jsem všechny viděl osobně poprvé v životě přišlo mě to jako bych je znal od jakživa.
Přesně a vězte, že lidi na tomhle fóru nespojuje jen požírání nemožně ostrých papriček a pěstování ,,kytek" ale i pohodářství a značně pozitivní přístup ke gurmánství. (čím nezdravější, tím líp a pokud BIO tak jedině vepřový )
Je mi líto, že jsem se nezůčastnil,třeba to uzený vypadalo jak z reklamy na prvotřídní catering a svírá se mi p...l při pohledu na kelímek Vasjisovo zelí o to víc se však těším na jarní sraz-Kemp Rychta.
UUUaaaaaáááá a tam bude i výměna sazenic, takže mi hrozí, že získám za pár svých, veskrze vymazlených, leč průměrných (vzrůstem i druhem ) několik špičkových, řízených i nezřízených Superkukaček. Abych nebyl podezírán ze zištnosti, už teď přemýšlím, čím na zub bych Vás překvapil a potěšil, v koutku duše doufám, že ohromil.
Nojo blablabla, ale kluci a dámo SUPER. :respect: Mějte se co nejlépe a ať vám kytky lopuchovatí. :angry1: :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Celostátní sraz a soutěž

Příspěvekod OMO » 28 úno 2017 09:54

Erben61 píše:
28 úno 2017 09:47
:thanx: Móc pěknýýýý, teda už jsem to někde psal a koneckonců jsem se o tom přesvědčil na srazu v Dachově a zas mě to udeřilo do očí. Většina lidí na Parníku, pro mě známé tváře a zas ta atmosféra. Psal jsem o tom už dříve a skoro stejnými slovy to napsal i Lobo, cituji :
A hned nás vítalo celé osazenstvo. I když jsem všechny viděl osobně poprvé v životě přišlo mě to jako bych je znal od jakživa.
Přesně a vězte, že lidi na tomhle fóru nespojuje jen požírání nemožně ostrých papriček a pěstování ,,kytek" ale i pohodářství a značně pozitivní přístup ke gurmánství. (čím nezdravější, tím líp a pokud BIO tak jedině vepřový )
Je mi líto, že jsem se nezůčastnil,třeba to uzený vypadalo jak z reklamy na prvotřídní catering a svírá se mi p...l při pohledu na kelímek Vasjisovo zelí o to víc se však těším na jarní sraz-Kemp Rychta.
UUUaaaaaáááá a tam bude i výměna sazenic, takže mi hrozí, že získám za pár svých, veskrze vymazlených, leč průměrných (vzrůstem i druhem ) několik špičkových, řízených i nezřízených Superkukaček. Abych nebyl podezírán ze zištnosti, už teď přemýšlím, čím na zub bych Vás překvapil a potěšil, v koutku duše doufám, že ohromil.
Nojo blablabla, ale kluci a dámo SUPER. :respect: Mějte se co nejlépe a ať vám kytky lopuchovatí. :angry1: :wave: :tiphat:
Mirku nezávisle několik z nás tě vzpomenulo a při vzpomínce na smradlavý salátek jsme se mlsně olízli :angry1: Uvidíme se na Rychtě v květnu :thumbup:
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů