mab balkon 2017

Naše pěstitelské snažení v roce 2017
Uživatelský avatar
mab
Stálý člen
Příspěvky: 320
Registrován: 05 črc 2016 17:13
Reputace: 401
Obrázky: 0
Bydliště: Vyškov

mab balkon 2017

Příspěvekod mab » 09 led 2017 10:35

Nějaké seznamy a plánování, to není můj šálek kávy.
Tak jsem vzal krabičku se semínky, díky chillencům z tohoto fóra mám i jako začátečník téměř 100 druhů (velkou část jsem ochutnal :-))
No a prohrabujíc se a vzpomínajíc jak co vypadalo a chutnalo náhodně vybírám :veryhot:


Joe´s long cayenne - jasná volba, od barona, sušené mají krásně paprikovou chuť i vůni. Pal mírný - o to víc jich musím nasadit :thumbup:
Aji white fantasy - křupavá voňavka od wlastika
Fatalii mustard od barona, mňamka s míchanými vejci.
Trinidad Scorpion Satan http://www.seminka-chilli.cz přes Barona
Naganero, Naganero Tripple, Naganero F2 od oskara - tohle prostě chci zkusit, naganero je tu dost chválené :tiphat:
Madballz 7, BOC x jays peach, Nagabrain jigsaw - mazlíci od OMO, hrozný princezny, jsem na ně zvědavej. :dunno:

Už se koupou, případně válejí v hlíně. Jalapeno a spol. - něco na křoupání vysadím až koncem února
Pandořinu skříňku musím ještě otevřít, chutnalo mi toho daleko víc! :angry1: :naga: :bananadance:

UPDATE:
Bahamian Goat x Jelly Bean White Habanero soutěžní koza s fazulů viz vlákno
Dorset naga soutěžní viz vlákno

A protože máme ten ROK KUKAČKY a protože u Vaška na balkóně probíhají běžně orgie superpálivek přidám ještě
Otazník alias Naga morich
TSM red - Vašek

UPDATE 2:
Opět jsem nahlédnul do Pandořiny skříňky a jak myslíte, že to dopadlo?
To chci, to taky chci! Jé a tohle taky chci ... no jo ty taky pojď ... jó tohle jsem vlastně taky chtěl ... a co nějakou kukačku ... stačí jedna .., jé spadly mi tam tři ... no to už nechám ...
A kam to všechno dám? TICHO! teď se klíčí :-)

TSM chocolate no když už jsem to z toho Semillas bral
Aji lemon od BigVD, když mě ty voňavky chutnají
Manzano rocoto red to černé semínko prostě musím zkusit klíčit a taky mi to hodně chutnalo
Devinne OMOva kukačka
Habanero chocolate x peach tiger tooth další kuku
Brazilian ghost pepper to mám z parníku asi od barona, hezkej název, hezké chilli
Naposledy upravil 2 dne mab; celkem upraveno 14x.

Uživatelský avatar
Vasjis
Stálý člen
Příspěvky: 1333
Registrován: 26 úno 2015 08:21
Reputace: 490
Obrázky: 0
Bydliště: České Budějovice

Re: mab balkon 2017

Příspěvekod Vasjis » 09 led 2017 10:50

Nikde nevidím TSM Brown :D

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: mab balkon 2017

Příspěvekod OMO » 09 led 2017 11:10

čau draku, konečně vidím nějaké "formule" :) Ať to roste !
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce

Uživatelský avatar
wlasta1
Stálý člen
Příspěvky: 579
Registrován: 07 led 2015 05:35
Reputace: 266
Obrázky: 0
Bydliště: Hradec Králové

Re: mab balkon 2017

Příspěvekod wlasta1 » 09 led 2017 11:25

Hezký výběr... Ať ti ty formule dobře jedou :thumbup:

Uživatelský avatar
mab
Stálý člen
Příspěvky: 320
Registrován: 05 črc 2016 17:13
Reputace: 401
Obrázky: 0
Bydliště: Vyškov

Re: mab balkon 2017

Příspěvekod mab » 09 led 2017 13:41

Vasjis píše:Nikde nevidím TSM Brown :D
A který máš namysli?
Asi zasadím ten s otazníkem, aspoň bude sranda :thumbup:

35891

habanero
Stálý člen
Příspěvky: 155
Registrován: 05 led 2013 16:56
Reputace: 54
Obrázky: 0

Re: mab balkon 2017

Příspěvekod habanero » 09 led 2017 15:33

Zaujímavé kúsky :angry1: pozerám , že tento rok sú tie hybridy nejaké populárne :firy: Mám otázku k tomu naganeru....takisto mám doma semienka a práve sa rozhodujem , že či zasiať alebo nie. Naga morich je pre mňa jedna z naj odrôd a to hlavne pre jej užasnú arómu a chuť, habanero zase kvôli veľkosti plodov a celkovému výnosu z rastliny. Zaujíma ma teda či je naganero nositeľom týchto mojich požiadaviek :angry1: plus ma zaujíma názor na scorpion satan , je tam nejaký zásadný rozdiel oproti klasickej TSM ?
:tiphat:

Uživatelský avatar
OMO
Stálý člen
Příspěvky: 2195
Registrován: 03 říj 2012 19:03
Reputace: 3021
Obrázky: 0
Bydliště: Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: mab balkon 2017

Příspěvekod OMO » 09 led 2017 16:14

habanero píše:Zaujímavé kúsky :angry1: pozerám , že tento rok sú tie hybridy nejaké populárne :firy: Mám otázku k tomu naganeru....takisto mám doma semienka a práve sa rozhodujem , že či zasiať alebo nie. Naga morich je pre mňa jedna z naj odrôd a to hlavne pre jej užasnú arómu a chuť, habanero zase kvôli veľkosti plodov a celkovému výnosu z rastliny. Zaujíma ma teda či je naganero nositeľom týchto mojich požiadaviek :angry1: plus ma zaujíma názor na scorpion satan , je tam nejaký zásadný rozdiel oproti klasickej TSM ?
:tiphat:
Momentálně máme 5 fenotypů NAGANERA a každý je jiný. Záleží od koho máš semínka. Jinak obecně chuť je z obou odrůd a pal někde mezi. Vzorek od Loba a Oskara pálí víc.
Life Is Too Short for Mild Hot Sauce

habanero
Stálý člen
Příspěvky: 155
Registrován: 05 led 2013 16:56
Reputace: 54
Obrázky: 0

Re: mab balkon 2017

Příspěvekod habanero » 09 led 2017 16:18

OMO píše:
habanero píše:Zaujímavé kúsky :angry1: pozerám , že tento rok sú tie hybridy nejaké populárne :firy: Mám otázku k tomu naganeru....takisto mám doma semienka a práve sa rozhodujem , že či zasiať alebo nie. Naga morich je pre mňa jedna z naj odrôd a to hlavne pre jej užasnú arómu a chuť, habanero zase kvôli veľkosti plodov a celkovému výnosu z rastliny. Zaujíma ma teda či je naganero nositeľom týchto mojich požiadaviek :angry1: plus ma zaujíma názor na scorpion satan , je tam nejaký zásadný rozdiel oproti klasickej TSM ?
:tiphat:
Momentálně máme 5 fenotypů NAGANERA a každý je jiný. Záleží od koho máš semínka. Jinak obecně chuť je z obou odrůd a pal někde mezi. Vzorek od Loba a Oskara pálí víc.
ahoj OMO semienka mám o teba :tiphat:


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů