Moje první milionová ochutnávka jolokia nagabon

Vlastní videa s chilli
Uživatelský avatar
stalker251
Stálý člen
Příspěvky: 300
Registrován: 16 pro 2012 00:33
Reputace: 18
Obrázky: 0

Re: Moje první milionová ochutnávka jolokia nagabon

Příspěvekod stalker251 » 18 led 2015 13:17

Očividne sa málo rozumíš do genetik odrod, samostatná naga jolokia jak rodič má slabý geneticky základ na milion++, je to akurát najviši nameraná hodnota, a scotch bonnet je také o trochu slabší habanero. Milion je iba odhadovaná pálivost dle rodiča. Skutečná pálivost je nekde medzi 400 000 - 1000000.
Nemusiš sa se mnu hádat,semínka použili iba (ne)oficialny údaj kerý častokrat neni pravdivý. :tiphat:
proki73 píše:
stalker251 píše:nagabon jolokia neni milionová odroda , ale odvaha sa ceni
zde si to přečti a potom napiš že semínka chilli lžou o pálivosti
http://www.youtube.com/user/stalker2512?feature=mhee" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Moje první milionová ochutnávka jolokia nagabon

Příspěvekod proki73 » 18 led 2015 19:57

stalker251 píše:Očividne sa málo rozumíš do genetik odrod, samostatná naga jolokia jak rodič má slabý geneticky základ na milion++, je to akurát najviši nameraná hodnota, a scotch bonnet je také o trochu slabší habanero. Milion je iba odhadovaná pálivost dle rodiča. Skutečná pálivost je nekde medzi 400 000 - 1000000.
Nemusiš sa se mnu hádat,semínka použili iba (ne)oficialny údaj kerý častokrat neni pravdivý. :tiphat:
proki73 píše:
stalker251 píše:nagabon jolokia neni milionová odroda , ale odvaha sa ceni
zde si to přečti a potom napiš že semínka chilli lžou o pálivosti
[/quote
nehádám se jen říkám že je to uváděné jako milionovka TSM taky má nejvýší naměřanou hodnotu přes 2 mega a to je vše protože průměr se pohybuje někde jinde a máš pravdu o genetiku se nezajímám a uváděné hodnoty jsou jen orientační a proto se jimi řídím ať se daří i v nové sezoně


Zpět na „Vaše videa s chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti