Zde se nejspíš zrodila Carolina Reaper

Videa Vašich výpěstků, ochutnávky omáček, cokoliv pálivého sem
Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Zde se nejspíš zrodila Carolina Reaper

Příspěvekod lobo » 21 pro 2014 12:27

Že by domov Caroliny ??

https://www.youtube.com/watch?v=uRClfIn35Uc" onclick="window.open(this.href);return false;

Fénix
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: 29 čer 2014 15:14
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Zde se nejspíš zrodila Carolina Reaper

Příspěvekod Fénix » 21 pro 2014 12:40

Tam by se mi líbilo ;-)

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: Zde se nejspíš zrodila Carolina Reaper

Příspěvekod lobo » 21 pro 2014 15:55

Fénix píše:Tam by se mi líbilo ;-)

To mě také :tiphat:

Mít přebytečných pár milionů dokázal bych si něco podobného menšího představit

Uživatelský avatar
witass
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 25 lis 2014 20:30
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Vysočina

Re: Zde se nejspíš zrodila Carolina Reaper

Příspěvekod witass » 25 pro 2014 20:28

Tak v Arizoně už jsem byl několikrát, ale že by se tam dalo poohlédnout po nějaké chilli pepper farmě mě teda vůbec nenapadlo... snad příště... :tiphat: Je ale pravda, že podnebí tam je asi ideální...

Honza
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 19 led 2015 19:11
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Zde se nejspíš zrodila Carolina Reaper

Příspěvekod Honza » 01 dub 2015 14:00

Mě dostává, jak to tam sbírají do kýblů a házejí do beden za traktor a my tady ukládáme každou papričku do misky, aby se jí něco nestalo. :tiphat:

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Zde se nejspíš zrodila Carolina Reaper

Příspěvekod Erben61 » 19 zář 2015 17:19

Letos bylo kurwa takový léto, že bych si dokázal představit dobrou sklizeň i na poli. Pohybuju se tady už asi třetí rok, teď trochu víc , protože mě to začíná požírat a přijde mi že se tady a to myslím i v Čechách vůbec jde na to občas moc vědecky. Jsem starší generace a ještě si pamatuju co říkala na zahrádkaření moje babička: Čím blbější sedlák, tím větší brambory......ono je to tohle přísloví nejvíc totiž o tom, že si ta příroda stejně vždycky udělá co chce. respektive někdy se člověk může posrat a vytvořit bůhvíjaký podmínky, přijde na krásný rostliny třeba škůdce a vymalováno.Zrovna tak je to s křížením. Mám málo místa( zahrada na fotkách patří domácímu, vyhradil mi jen kousíček), tak to pěstuju pěkně pohromadě a občas se nestačím divit. Pro pobavení obce Palivců přikládám fotky dvojčat co si nejsou moc podobný. Podotýkám, že prapůvodní rostlina měla být Puya.Napřesrok jsem ji vysel z vlastních semen, to bylo ještě v pohodě a letos Katastrofa. Ale hlavně že se NĚCO urodilo, je to hezkej pohled a fajn zábava. Zdravím a čusík 271192712127120
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
BlueShark
Stálý člen
Příspěvky: 1139
Registrován: 18 zář 2014 07:49
Reputace: 252
Obrázky: 0

Re: Zde se nejspíš zrodila Carolina Reaper

Příspěvekod BlueShark » 19 zář 2015 17:40

Dobrej telegraf :-D
Nepovažuješ se za sedláka viď :-)

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Zde se nejspíš zrodila Carolina Reaper

Příspěvekod Erben61 » 20 zář 2015 09:30

Ne v tom smyslu, že bych vlastnil nějakou půdu, kořeny sedlácký mám a snad mi zůstal po všech životních kotrmelcích selskej rozum. Trochu jsem se v tom příspěvku předtím zamotal. Jedna z myšlenek byla i to jak se tady ,,sereme´´ :-)))) s jednotlivejma rostlinkama opečováváme, květináče, formujeme tvary, aby zbytečný větvičky nebraly plodům sílu a tam na tom Carolinským poli to roste jak dříví v Českým lese.No a to je taky o podnebí.....půdu tu máme dobrou ale to podnebí nám kurví nejen počasí, ale i EU no a ta se v těch Státech nechytá. Ale jako správnej člověk s těma teda selskejma kořenama vím, že voni tam mají zas potíže s Americkým broukem. Chtěli nám ho sem vysadit, ale von zas to naše podnebí nesnesl a zkřížit s tím naším užitečným Sedmitečným se nepodařilo, neboť se nekříží tak snadno jako ty chilli papričky. No tak to je moje malá troška do CHillimlejnku o selským rozumu, podnebí,entomologii, politice a chilli.
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´


Zpět na „Videa s chilli papričkama“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů