Trinidad Scorpion Moruga

Co jsme vypěstovali v roce 2014
Elvis
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01 říj 2014 18:45
Reputace: 0
Obrázky: 0

Trinidad Scorpion Moruga

Příspěvekod Elvis » 01 říj 2014 18:56

Ahoj všichni vyznavači této příšernosti nazývanou rostlinou. Dnes jsem poprvé měl tu čest vyzkoušet kousek tohoto materiálu dokonce z vlastní zahrádky. Musim říct, že to nebylo jednoduché dostat aspoň do tohoto stavu, jelikož letos počasí stálo za pendrek a nemám skleník, začal jsem s vysetím opravu brzy v zimě na parapetu směrem k jihu, dost tepla od topení, následné vypuštění do volné přírody ve formě záhonku hezky na sluníčko a i tak tato rostlina neměla to co by potřebovala, ale i tak se něco málo povedlo.
Poprvé v životě jsem vyzkoušel něco, co tak pálí, do teď jsem zkoušel bhut jolokai a nějakou tu nagu, a to si a tohle podle mě nemohlo ani trochu škrtnout. Nicméně, zážitek je to opravdu velmi intenzivní, je to zase něco poprvé. Nicméně, i tato rostlinka poslouží dobré věci stejně jako mnoho jejích předchůdkyň, půjde do mastičky (něco si určitě nechám na studené zimní večery) ale i tak.
Nicméně, rád se od Vás dozvím nějaké poznatky k podobný nebo stejným exemplářům, jako je tato. Jakou jste měli úrodu a co jste udělali pro to, aby v plodech byla opravdu ta potřebná síla, kterou tady všichni chceme.

Dík. :firychil:

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Trinidad Scorpion Moruga

Příspěvekod proki73 » 02 říj 2014 15:50

Ahoj nějak nechápu smysl tohoto vlákna ovšem na tvou otázku ti odpovím pro zvýšení pálivosti je potřeba snížit zálivku na minimum a tím pádem rostlinu stresovat suchem a tím se zvýší pálivost ale na záhonu je to prd platné že :) když pořád prší já jsem ve foliaku už 2 měsíce nezaléval


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů