Prosím o pomoc z identifikací

Nevíte jakou rostlinu chilli máte, posílejte Vaše dotazy sem
Filipicante
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01 črc 2014 18:12
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Severozápad

Prosím o pomoc z identifikací

Příspěvekod Filipicante » 03 črc 2014 13:57

Zdar chilli žrouti :jalapeno:
Prosím o pomoc z identifikací,těhle 2 potvor,je to moje první sezona.

1.
gallery/image_page.php?album_id=1554&image_id=18390" onclick="window.open(this.href);return false;
gallery/image_page.php?album_id=1554&image_id=18389" onclick="window.open(this.href);return false;
U té druhé fotografie je to ta vpravo.
Vypěstoval jsem ji z paklíku semen označenejch jako jamaican red hot,což se mi moc nezda,dostal jsem je od místní chilli legendy,ale dost semen tam bylo pomíchaných,po prohledání webu bych tipoval a nějakou Aji,rostlina je stará 5 měsíců,plody jsou na ní od konce dubna,do začátku července byli zelené,ted začínají jít do vínově rudé,velikost plodu 7-9cm,květ byl bílí,výška rostliny 130-140cm.Hnojeno:Advanced Hydroponic-Grow,micro a na postřik listu Fish mix.

2.
gallery/image_page.php?album_id=1554&image_id=18391" onclick="window.open(this.href);return false;
gallery/image_page.php?album_id=1554&image_id=18389" onclick="window.open(this.href);return false;
U té druhé fotografie je to ta vlevo.
Vypěstováno opět z paklíku darovaných semen,pojmenováno Trinidad Scorpion,což bych řekl že sedí,jen by mě zajímalo jakej,koukal jsem že jich je více.
Rostlina je,5 měsíců stará,120cm vysoká plodu jen 7 kousků :( přesto že jsem se snažil opylovat jak to šlo.Přitom byla květy celkem obsypaná,květ bílí.plody zatím světle zelené roměry zhruha 4x3cm.Hojení stejě jako výše.
Předem děkuji,jsem zatím lama,tak do mě :chilli11:

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Prosím o pomoc z identifikací

Příspěvekod proki73 » 03 črc 2014 17:00

ahoj máš je krasne jen příliš vytáhlé a tu první bych podle tvaru typnul na anaheim nebo na nějakéjo jejího kříčence

Filipicante
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01 črc 2014 18:12
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Severozápad

Re: Prosím o pomoc z identifikací

Příspěvekod Filipicante » 04 črc 2014 13:57

Díky,přidávám do galerie ještě foto dozrávajících plodů.¨
gallery/image_page.php?album_id=1554&image_id=18441" onclick="window.open(this.href);return false;


Zpět na „Identifikace odrůd chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host