Voda na balkoně

Povídání o chilli papričkách
JuraS.
Stálý člen
Příspěvky: 240
Registrován: 18 lis 2013 13:39
Reputace: 1
Obrázky: 0
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Voda na balkoně

Příspěvekod JuraS. » 11 pro 2013 12:14

Mohlo by se tady řešit jak my, balkoňáci řešíme zalévání rostlin na balkoně. Primárně potřebuji zda někdo nemá po ruce tenhle sud(já ho mám zaskládaný na balkoně a je v něm asi 50 lt vody takže manipulace s ním není jednoduchá). Jde mi o to zda se dá osadit výpustným ventilem. Sud by měl mít dole nějakou plošku do které se dá vyvrtat 26mm otvor na osazení ventilu. Abych nemusel kupovat další sud s ventilem..

Uživatelský avatar
bremic
Stálý člen
Příspěvky: 389
Registrován: 27 úno 2013 16:22
Reputace: 3
Obrázky: 0

Re: Voda na balkoně

Příspěvekod bremic » 11 pro 2013 17:39

Napadla mě červená bedna na maso...není to sice na 200 litrů, ale zase to má ploch pro ventil kolik chceš. Jinak v portfoliu Alfaplastiku jsou nádoby různých objemů (20-60l) Pro manipulaci ideální. Po umístění do nějakého stojanu by šel dát ventil i do dna.
Naposledy upravil 1 dne bremic; celkem upraveno 11x.

JuraS.
Stálý člen
Příspěvky: 240
Registrován: 18 lis 2013 13:39
Reputace: 1
Obrázky: 0
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda na balkoně

Příspěvekod JuraS. » 11 pro 2013 18:42

Bednu na maso nemám zato mám na balkoně ten sud. Taky by šlo vyvrtat díru skrz stěnu, natáhnout z bytu vodu a udělat na balkoně samostatný kohoutek. A nebo na střechu dat obrovský trychtýř a hadici natáhnout těch 7 pater ke mě dolů...pustit uzdu fantazii můžu klidně...ale vařím jen z toho co mám reálného. Takže pokud neví nikdo radu tak to vyřežu sám a pak ten kohout tam vlepím lepidlem na tyhle hmoty...na lepení pe bazénů..

JuraS.
Stálý člen
Příspěvky: 240
Registrován: 18 lis 2013 13:39
Reputace: 1
Obrázky: 0
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda na balkoně

Příspěvekod JuraS. » 12 pro 2013 07:29

Pardon. včera jsme měl hodně blbej pracovní den, mhd v praze mě cestou domů radost nepřidalo a doma nečekalo nic srandovního. Tak např, kyti furt nevyrazily...


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů