Kuřecí na chilli

Recepty na pikantní chilli pokrmy
franta599
Stálý člen
Příspěvky: 134
Registrován: 29 led 2013 00:08
Reputace: 1
Obrázky: 0

Kuřecí na chilli

Příspěvekod franta599 » 02 lis 2013 12:04

Tááákže jak se to rozmohlo s tima receptama tak sem taky jeden přídám je to vec na ktere regulerne zavislačím asi tak pul roku a jelikož je to jednoduche jak facka tak to zvladam i sám :D

taaakže potřebujeme
Chilli papričky (jakykoli ja použivam morugy ostatni mi došli)
Olej na smažení
Smetanu na šleháni ja preferuji 30%+
Chilli masalu
Kari
Sojovou omáčku
mrazenou zeleninu (preferuji kukuřici hrášek mrkev sladkapaprika smes se jemnuje benátská)
Kuřecí prsa 200g cca
Ryži 4 sáčky jelikož jsem nenažrany
Nivu stačí kousek neni nutny ale je to dobrý :)
A jako neduležitou součást občas do šlehačky vmícham trochu Mad dog aby to melo říz
15216

Takže prvni si osmažim na oleji(stači trošku) hodně najemno nakrájenou chilli papričku(paprička musi byt hodne najemno nasekaná pokud použivate nejake silné) ke ktere po chvili dam zeleninu a za ustavičného kašláni mícháme :thumbup:

15217

potom přidám kureci prsa nakrajeny na kousičky osolim-napul se sojovkou, přidám trochu kari, chilli masalu

15218

když je maso osmažené přidám šlehačku a v připade že mam i nivu :angry1: přidám jeste nivu a pak necham dovařit dokud to trošku nezhoustne pokud máme sebevražedné sklony nebo máme potřebu škytat u oběda muže se do šlehačky namichat nejaka omáčka (ja použivam maddog) hlavni je rozmichat ji do šlehačky než se to naleje k masu aby byla palivost rovnomerná a nejaky kousek masa mě nesestřelil do kolen

15219

a takhle to pak vypadá

15220

Nakonec si to promícham s uvařenou ryží a muže se bagrovat :) cele to trva asi 50 minut se všim připadně kulturnejší lidé si mužou udelat kopečky a zalit je omáčkou

Jinak co se tyče papriček hrozne rad chci nekdy zkusit dat Jalapeno to by tam sedlo asi uplně božsky :angry1:

Zpět na „Recepty na pikantní chilli pokrmy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů