Kečup koření a gumoví medvidci

Vaše dojmy z pálivých omáček, bombónu, chipsů... které jsou nejlepší?
franta599
Stálý člen
Příspěvky: 134
Registrován: 29 led 2013 00:08
Reputace: 1
Obrázky: 0

Kečup koření a gumoví medvidci

Příspěvekod franta599 » 26 črc 2013 21:00

13735
Takže nedávno mi došel balíček a mám o ochutnávkách tak se podělím o zážitky

Shamanic fire
Kečup Habanero XXX -
Začal bych kečupem takže chutná jako kvalitní kečup s poměrne dost silnou pálivostí bylo tam sice napsáno pouze 66 000 SHU ale nemužu se zbavit pocitu že jim ujela ruka :D :firy: a při ochutnáni mám pocit jako by tam byl přidán extrakt má to takovy ten extraktový nádech jaky je znát z extrémních omáček jinak je dobře citit i vune a chut přidanych papriček

Jolokia masala -
Koření :) takže jelikož mám rád maso na všecny zpusoby tešil jsem se a jej vyzkouším a taky jsem se dočkal udelal jsem si kuřecí kousky na smetané a misto meho oblibeného kari jsem použit tohle koření a výsledek ?? neco neuveřitelně dobrého je to dá se rict silně aromatické kari s přidanou jolokii ta vůne jídla a ta dokonalá pálivost která me zpusobila pouze pár kapek potu no proste neco užasného mimochodem diky Gygabite za tip :tiphat:

A poslední specialitka
Habanero medvídci
Takže jsou to klasičtí gumoví medvědi jako je třeba haribo ale je v nich zamíchaná nadrcená paprička habanero takové male kousíčky jsou velmi mirné palivé ideálni na takove to domáci štípáníčko :D ani se človek nezapotí

No vzal jsem to trochu stručně ale takový jsem já no :) proste jsem si pochutnal :angry1:

Zpět na „Pálivé omáčky a ostatní ohnivé pochutiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů