Ahoj

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Imran
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 18 čer 2013 20:28
Reputace: 0
Obrázky: 0

Ahoj

Příspěvekod Imran » 18 čer 2013 21:17

Ahoj jsem tu nový,ale už jsem od vás načerpal spoustu užitečných informací. Tak si říkám,proč se nepřidat a nepodělit se s vámi o své případné úspěchy i neúspěchy. Zkoušel jsem zatím pěstovat jednou,ale dopadlo to neslavně.Polovinu sežrali slimáci a druhé půlce se vůbec nedařilo. Může to být tím,že mám na zahradě vzrostlou borovici a jehličí je všude (může to ovlivnit půdu?) nebo je tu moc zima (600m n.m.),papričkám se tu prostě nedařilo. Takže jsem letos zrobil ze starých oken a třech předních skel od škodovky skleník speciálně pro papričky a pořídil pár sazenic. Nějaké fotky mám na profilu. Chtěl bych mít vzorky rúzné pálivosti,proto jsem šel do Jalapeňo, Fatalli, Dorset Naga, Seven Pot a Trinidad Scorpion. Pokud se zadaří,hodím sem pak další fotky.
Moje další záliby jsou hra na bicí,focení,muzika,lukostřelba atd atd. :tiphat:

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Ahoj

Příspěvekod Dr.Pedr » 18 čer 2013 21:57

:thanx: :tiphat:

Wiking
Stálý člen
Příspěvky: 182
Registrován: 25 led 2011 19:49
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Brno, Drazdany

Re: Ahoj

Příspěvekod Wiking » 19 čer 2013 09:31

Ahoj Kolego,

a vitej tady. Pestovani chilli po jehlicnany neni skutecne idealni.. ale budou li chilli ve skleniku tak by to melo byt OK. Na slimaky si kup Vanish, ten s nimi zatoci. Popripade udelej i nekolik pivnich pasti. To je taky dobra vec.
600 m n m neni az tak problem, jsou chilli ktery to snasi.
Preji Ti at se Ti v pestovani dari a aby zde byly zodpovezeny vsechny Tve otazky.
[glow=red]A Chili a Day keeps the Doctor away!!![/glow]


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů