Ahoj

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
terez888
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 13 čer 2013 21:42
Reputace: 0
Obrázky: 0

Ahoj

Příspěvekod terez888 » 13 čer 2013 22:04

Zdravim všechny a moc diky za tohle forum. :tiphat:
Mym puvodnim zamerem bylo poridit si JEDEN kericek nejakeho okrasneho chilli nejlepe uz s plody. A kdyz jsem patrala na internetu, kde se to da koupit, narazila sem na forum a na stranky s prodejem seminek. Vysledkem je, ze po tom co jsem to vsechno procetla, mam ted vsude parnicky, sazenice, klicici seminka, substrat, slepicince a kvetinace...
Takze diky vsem za rady a fotonavody, a nebejt toho, ze mi tricentimetrovy rostlinky jednou vypadly ze tretiho patra, vypadli z jiffu a dost se pocuchaly, se jim diky vam dari dobre. Dalsi seminka stale klici...
Mimochodem klicivost u seminek z seminka-chilli.cz 100 %
:thanx: a chilli zdar :jalapeno:

queenas
Stálý člen
Příspěvky: 252
Registrován: 27 zář 2012 16:31
Reputace: 78
Obrázky: 0

Re: Ahoj

Příspěvekod queenas » 13 čer 2013 22:41

Tak az bude cas, zkus si zalozit vlastni fotogalerii a obcas tam prispivat, vsichni to radi uvitame:) na kliceni chilli je malinko pozde, ale annuum by jeste mohlo stihnout zaplodit i ve skleniku, s chinense nevim. Nekdo povolanejsi asi bude vedet vic. Ja chinense pestuju letos vicemene poprve a jsou to loudy...

EDIT: ale podle toho tretiho patra asi budes pestovat na balkone a nebo doma na parapetu, co?:) No, tak aspon to muze v klidu doplodit, az se ochladi i v teple bytu.

terez888
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 13 čer 2013 21:42
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Ahoj

Příspěvekod terez888 » 13 čer 2013 23:07

Njn, jak sem psala, chystala jsem se koupit hotovej kerik a pak me to tu strhlo a musela jsem to okamzite zkusit... Mam zatim jenom druhy za okno a budu pozorovat jak se to vlastne chova a jestli se jim u me vubec bude libit. Nemam okna spravnym smerem, hazim je z parapetu, stene a kocka uz se o ne taky zajimaly apod... :-D
No snad to nak zvladnem, rada bych zkusila bonchi srustem vice rostlinek, tak mam i 4 sazenice v jednom jiffu.
Foto snad dodam a kdyz se vsechno povede, rozjedu to pristi rok uz v lednu... :chilli11:

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Ahoj

Příspěvekod Dr.Pedr » 14 čer 2013 04:58

:tiphat:


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti