Sepy137 Balkon+skleník

Naše chilli papričky v roce 2013
Sepy137
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24 dub 2012 21:02
Reputace: 0
Obrázky: 0

Sepy137 Balkon+skleník

Příspěvekod Sepy137 » 02 čer 2013 17:02

Zdravím všechny milovníky chilli :tiphat:
S pěstováním chilli jsem začal minulý rok, poté co jsem se stal závislákem na ostrých pokrmech :D
Nejsem žádný mistr v pěstování chilli ale miluju ten pocit palu, když vím, že jsem si to vypěstoval sám :)

Letos mám:
1x Pequin (je to jen taková srandička, protože jsem si nechal rostlinu z minulého roku a zkusil jsem jestli to rozjede znova pač jsem někde četl že je to víceletka či co :) )
3x Habanero Red Savina
1x Bhut Jolokia
7x Jalapeňo Purple
(semínka jsem bral z jedné papriky Jalapeňo z minulého roku ale každá rostlina je vzhledově jiná :D některé jsou fialové, některé zase vůbec :D ... zajímavé)

Jako hnojivo tu mám obyč Agro Hobby Cererit

btw: Pequin, Haba a Jolokii budou doma na balkóně a Jalapeňa jsou ve skleníku...zatím mám fota jen Habaner a Jolokie :)

12829
Pequin (holý klacek :D )

12828
Habanero Red Savina

12825
Habanero Red Savina - prcek

12826
Bhut Jolokia - doufám že stihne hodit aspoň nějaké plody :)

12827
Habanero Red Savina - prcek 2

Krum
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 31 bře 2012 17:10
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Sepy137 Balkon+skleník

Příspěvekod Krum » 08 čer 2013 13:07

Ako pokracuju tie habanera ? mne tento rok tiez strasne pomaly rastu, podobne ako tvoje a bojim sa ze potom plody nestihnu dozriet.

Sepy137
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24 dub 2012 21:02
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Sepy137 Balkon+skleník

Příspěvekod Sepy137 » 11 čer 2013 10:13

Krum píše:Ako pokracuju tie habanera ? mne tento rok tiez strasne pomaly rastu, podobne ako tvoje a bojim sa ze potom plody nestihnu dozriet.
Ahoj :tiphat:
dnes je to devátý den od focení a přijde mi, že ty habanera rostou docela rychle :) ale taky mám strach že to nestihne dozrát..no uvidíme :) pak sem hodim nějaké fotky..chci dělat updaty tak po měsíci ať jdou vidět nějaké rozdíly .. kdyžtak mi sem nahraj aktuální foto svejch habaner ať taky vidím jak na tom si :tiphat:

Sepy137
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24 dub 2012 21:02
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Sepy137 Balkon+skleník

Příspěvekod Sepy137 » 03 črc 2013 11:07

Čágo, tak po měsící zase update :wave:
fotky jsem vyfotil, a hned nahodil takže jsou staré pár minut
Bhut a HabRedSav jsou furt v malém květináči ale za pár dní je přesadim do 7,5 l květníku .. postačí?

13246
Bhut Jolokia (doufám, že stihne něco dát)

13247
HabRedSav 1 ... už se na vrcholku rozvětvuje a jsou vidět miniaturní předchůdci papriček :D

13248
Pequin :D ... byl by o hodně huňatější jenže přetrhla se šňůra s prádlem na balkóně a spadlo to na ní .. utrhlo se pár větviček už s malýma papričkama :D

13249
Pequin - největší žluto-fialová paprička :angry1: už mám horzný nutkání ji utrhnout a hned sežrat :D ale kdo si počká ten se dočká :)

13250
HabRedSav 2 .. ve stejný fázi jako HabRedSav 1 :)

13251
chci se zeptat co znamenají tyhle fialové fleky v místech kde rostou listy a raší budoucí větvičky :dunno: (nevím jsetli to jde dobře vidět pač sem fotil mobilem) tyhle fleky mají jen Habanera

13252
moje nejoblíbenější HabRedSav :D ... přesazena do kýble o objemu 12 l .. snad jí to bude stačit

13253
sešlost budoucích paprik :D

to je zatím vše ..se omlouvám, že tu ještě nejsou obrázky těch Jalapeno.. teprve dneska se dostanu do skleníku kde ta Jalapena Purple jsou .. :)

:thanx: 137


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti