pestovanie v skleniku v kvetinaci

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
mobius
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 12 úno 2013 18:40
Reputace: 0
Obrázky: 0

pestovanie v skleniku v kvetinaci

Příspěvekod mobius » 22 úno 2013 19:21

Našiel som video, kde pestovali chilli papriku Dorset Naga v 25 litrovom kvetináči. https://www.youtube.com/watch?v=VVM0Bhoo ... sults_main
Ked mám skleník bez vymurovanej základne, mohlu by byť rastliny umiestnené miesto priamo v zemi v kvetináčoch? Pravdaže s vetsím objemom, pre dobrý vývin koreňového systému.

queenas
Stálý člen
Příspěvky: 252
Registrován: 27 zář 2012 16:31
Reputace: 78
Obrázky: 0

Re: pestovanie v skleniku v kvetinaci

Příspěvekod queenas » 22 úno 2013 22:25

No ty vole:)) to bylo jediné, co jsem zvládl vyslovit, když jsem to videl:)))
jinak květináče nejsou, pokud vím, problém (neříkám z vlastní zkušenosti, já jsem balkoňák, ale viděl jsem různá videa na netu, kde to tam lidi měli a pohoda). Třeba se vyjádří ještě někdo s praktickými zkušenostmi.

mobius
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 12 úno 2013 18:40
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: pestovanie v skleniku v kvetinaci

Příspěvekod mobius » 24 úno 2013 20:49

queenas píše:No ty vole:)) to bylo jediné, co jsem zvládl vyslovit, když jsem to videl:)))
jinak květináče nejsou, pokud vím, problém (neříkám z vlastní zkušenosti, já jsem balkoňák, ale viděl jsem různá videa na netu, kde to tam lidi měli a pohoda). Třeba se vyjádří ještě někdo s praktickými zkušenostmi.
To ja som komentoval pre seba ze je nádherne vzrostlá! Ta chilli rastlinka, jsem myslel ... ;-) paní nebylo videt :-D

papagee
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: 27 zář 2012 20:30
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: pestovanie v skleniku v kvetinaci

Příspěvekod papagee » 25 úno 2013 09:44

Zdravím
Tak tohle je pecka,ten výnos.Akorát teda Nagy co rostou mě,mají úplně jiný tvar listu,připomínají mladé slunečnice.
Nej výhodu toho květníku vidím v tom že ho šoupneš na podzim do předsíně a roste ti to klidně pár let.


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů