Koupě foliovníku

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
papagee
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: 27 zář 2012 20:30
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Koupě foliovníku

Příspěvekod papagee » 20 led 2013 12:31

Sumss píše:Šmankote, tak nepíšou to tam, ale každej rozumnej člověk pozná, že jde o ilustrační foto. Konstrukce je z toho patrná, tak co. Jinak můj dotaz byl mířen spíš na lidi, co si foliák koupili (což patrně ty nejsi) a jsou ochotni k tomu říct nějakou zpětnou vazbu. V dotazu nebylo nic o tom, že potřebuju naučit s googlem. Ano, ten ti vyflusne milion foliovníků, dal jsem dva cenové extrémy, které mě zaujali a čekám na odpověď od ostatních. Jestli ti takový dotaz činí problém, není nic jednoduššího než ho ignorovat :wave:
pokud jsem svou dobře míněnou radu /nekupovat předražený výrobek/zformuloval tak že vyzněla konfrontačně,omlouvám se :tiphat:

Uživatelský avatar
gandalf
Stálý člen
Příspěvky: 2130
Registrován: 20 srp 2011 19:49
Reputace: 2443
Obrázky: 0
Bydliště: Netolice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě foliovníku

Příspěvekod gandalf » 20 led 2013 17:32

Já mám podobný typ foliovníku od firmy Fořt /nebo tak nějak/. Je bezvadnej, ale při montáži z toho byl skoro rozvod - děsná práce. Ten pozinkovaný profil je dost tenkostěnný a mně se s tím špatně pracovalo. Co se týče velikosti tak asi 2.5x4.2 m. Doporučuji něčím chránit folii na rozích, protože dodávnaná plastová podložka je v podstatě k ničenu, protože je také ostrá a folii v těch švech poškozuje. Musíš mít na vědomí, že ta fólie je skoro pořád v pohybu /vítr, teplota ..../ Ten molitan, co k tomu dodávají je taky na nic /stejně ho slunce rychle vypálí a on se rozsype/. Já jsem to vyřešil tím, že jsem si v prodejně vodoinstal koupil takový izolační "hadice" a ty jsem natáhl na konstrukci /není to drahé a vydrží to několik let/. Nemusí se to dávat vcelku, stačí nastříhat tak po 40 cm, příp. stáhnout páskou, aby se to nepřetáčelo a nepadalo /vítr/.

Laudis
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 20 led 2013 10:39
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Koupě foliovníku

Příspěvekod Laudis » 20 led 2013 18:38

Dr.Pedr píše:
Laudis píše:Nazdar, já koupil tuhle stavebnici http://www.rijat.cz/?p=productsMore&iPr ... -mala-sada" onclick="window.open(this.href);return false; k tomu sem si nechal nahoblovat latě a obalil fólií a udělal sem tam okýnko na ventilaci. Výsledná cena kolem 1400. Nutno ale zafixovat do země - já použil v rohách foliovníku zahnutý roxory.
To není špatný nápad...ta cena (1400) je za tu větší verzi...?
1400 je ta menší verze o 3 polích, ono by to vyšlo aji levněji, ale bohužel je to dělaný ta stavebnice na rozměry starých střešních latí, takže sem platil navíc za hoblování.

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Koupě foliovníku

Příspěvekod Dr.Pedr » 20 led 2013 18:41

Laudis píše:
Dr.Pedr píše:
Laudis píše:Nazdar, já koupil tuhle stavebnici http://www.rijat.cz/?p=productsMore&iPr ... -mala-sada" onclick="window.open(this.href);return false; k tomu sem si nechal nahoblovat latě a obalil fólií a udělal sem tam okýnko na ventilaci. Výsledná cena kolem 1400. Nutno ale zafixovat do země - já použil v rohách foliovníku zahnutý roxory.
To není špatný nápad...ta cena (1400) je za tu větší verzi...?
1400 je ta menší verze o 3 polích, ono by to vyšlo aji levněji, ale bohužel je to dělaný ta stavebnice na rozměry starých střešních latí, takže sem platil navíc za hoblování.

OK dikas

Sumss
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17 led 2013 19:34
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Koupě foliovníku

Příspěvekod Sumss » 20 led 2013 21:30

papagee píše:
Sumss píše:Šmankote, tak nepíšou to tam, ale každej rozumnej člověk pozná, že jde o ilustrační foto. Konstrukce je z toho patrná, tak co. Jinak můj dotaz byl mířen spíš na lidi, co si foliák koupili (což patrně ty nejsi) a jsou ochotni k tomu říct nějakou zpětnou vazbu. V dotazu nebylo nic o tom, že potřebuju naučit s googlem. Ano, ten ti vyflusne milion foliovníků, dal jsem dva cenové extrémy, které mě zaujali a čekám na odpověď od ostatních. Jestli ti takový dotaz činí problém, není nic jednoduššího než ho ignorovat :wave:
pokud jsem svou dobře míněnou radu /nekupovat předražený výrobek/zformuloval tak že vyzněla konfrontačně,omlouvám se :tiphat:

V pohodě ;) Mě jen nadzvedlo to s tím googlem, protože jsem to nehodil dotaz do placu bez hledání. Ale chápu,že to z toho mého dotazu nemuselo být patrné... Takže ok.

Nukleární hovado
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: 04 úno 2013 12:26
Reputace: 0
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě foliovníku

Příspěvekod Nukleární hovado » 09 úno 2013 11:25

sice asi nechces nic maleho, ale ja treba na leto uvazuju o nabidce z lidlu, je to za par korun a jelikoz budu pestovat jen papricky, tak mi to bohate staci :)
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz ... date=30520" onclick="window.open(this.href);return false;

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1367
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3321
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Koupě foliovníku

Příspěvekod Baron z Žop » 09 úno 2013 14:17

Zdarec :thumbup:
taky jsem se díval na ten foliak z Lidlu a za ten peníz by to stálo pouvažovat o koupi...jen se mi zdá trošku nižší. Ale holky moje budou mít určo radost :jalapeno: :jalapeno: :jalapeno:
Mám taky skleník tak pak můžu aspoň porovnávat kde se holkám bude líp dařit!!!

huugo
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19 čer 2012 16:08
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Český Těšín

Re: Koupě foliovníku

Příspěvekod huugo » 23 úno 2013 10:21

Zdravim,
nechtel jsem zakladat nove tema tak se poptam tady.

Na letosni sezonu planuji koupit foliovnik nebo polykarbonatovy sklenik. Potreboval bych zjistit Vasi spokojenost s necim podobnym:

http://www.maxgarden.cz/www-maxgarden-c ... lka-3-15-m

Diky
D.
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů