zdravim vsechny nadsence

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Nukleární hovado
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: 04 úno 2013 12:26
Reputace: 0
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

zdravim vsechny nadsence

Příspěvekod Nukleární hovado » 09 úno 2013 13:25

tak v prvni rade jsem novacek v pestovani chilli, ale jim to palivy svinstvo uz docela dlouho, az mi dozral v hlave napad, ze nez porad platit sileny castky za ruzny jalapenos plnene fetasyrem apod., ze si to zkusim vypestovat sam a treba jednou budu tak uspesny, ze si budu moci i sam neco nalozit :D. Nicmene si myslim, ze na vyrobu fetasyru se asi vyseru :D

Zalozil jsem zde v zacatecnikem koutku vlakno na sklenicek (inkubator) a myslim, ze by mohl zacatecnikum pomoci. Dnes do vlakna a do alba doplnim fotky a budu toto vlakno neustale aktualizovat. Az to bude tak zaplnene (doufam i nejakym pestitelskym uspechem), poprosim admina, at to presune nekam, kde to bude vhodnejsi :)

Jinak abych doplnil me zaliby, tak jsou to zensky = nyni uz manzelka (hodilo by se teda napsat to slovo v jednotnem cisle :D), auta = peugeoty 406, motorky = Honda, hraju softball, fotbal, squash, nesnasim prochazky ale musim chodit s retrieverem :dunno: . No a tak no, to je asi zhruba vsechno :D :tiphat:

Wiking
Stálý člen
Příspěvky: 182
Registrován: 25 led 2011 19:49
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Brno, Drazdany

Re: zdravim vsechny nadsence

Příspěvekod Wiking » 10 úno 2013 08:10

Ahoj, a vitej u nas. Mas li rad palive a jeste palivejsi, jsi zde spravne.
Ja taky nevidim duvod proc platit hodne penez za jidla, ktere jsou predrazene a temer nepali.
Chilli plnene fetasyrem je lahoda kdyz si to udelas sam. Nic na tom neni.
Taktez zasterilovani chilli a vareni omacek je pekny konicek. Zima je dlouha a cekani do dalsi sklizne nekonecne.. :-)
Tak at ti to roste. L.
[glow=red]A Chili a Day keeps the Doctor away!!![/glow]

queenas
Stálý člen
Příspěvky: 252
Registrován: 27 zář 2012 16:31
Reputace: 78
Obrázky: 0

Re: zdravim vsechny nadsence

Příspěvekod queenas » 10 úno 2013 09:35

Cau, vitej mezi nami:)
Psal jzem sem uz vcera, ale nejak se to neodeslalo. Vlákno s ikea skleníkem jsem uz davno procital. To s tím našroubováním té objímky byl fakt dobrej napad :) Tak at se dari a obcas neco vyfot :wave: :jalapeno:

Nukleární hovado
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: 04 úno 2013 12:26
Reputace: 0
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: zdravim vsechny nadsence

Příspěvekod Nukleární hovado » 14 úno 2013 07:54

urcite nafotim, diky za privitani :D


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů