Brzy nasazené květy

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
JukliceCZ
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 05 dub 2022 13:39
Reputace: 10
Obrázky: 0

Brzy nasazené květy

Příspěvekod JukliceCZ » 14 dub 2023 10:47

Ahoj,
Na letošní sezonu jsem nasadil nějaké ty Jala,
Vysel jsem e zhruba někdy koncem února, a vyjma běžného zalévání je občas ještě trošku přikrmím vitality komplexem na papriky a občas přidám Forestina Profík na chilli.
Aktuálně je mám ještě v kelímkách a přije mi, že rostou vcelku dobře, akorát už mi nějaké rostlinky nasazijí poupata, přičemž je v nejbližší době nemůžu přendat do větších květináčů, to nejdřív až budou moct ven, tedy cca za měsíc.
Chtěl jsem se tedy zeptat, je to normální aby měly takto brzo poupata? mám to prostě ignorovat a nechat je růst, nebo by se ty poupara měly nějak zaštípnout aby zbytečně nevysilovaly rostlinky?
Díky, za reakce. :jalapeno:
8160281601

Mikymoto
Stálý člen
Příspěvky: 351
Registrován: 05 srp 2021 18:50
Reputace: 1022
Obrázky: 0
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Brzy nasazené květy

Příspěvekod Mikymoto » 14 dub 2023 11:51

Teda chalani a chalanice - čtete někdo vůbec ostatní příspěvky než ty svoje? Tento týden je to už 3 stejný dotaz. Na tom že paprika kvete není nic nenormálního - prostě se jí chce, tak kvete. Neřešit - ona je shodí pokud nazná, že je to pro ni neúnosné.

Příště poprosím nejdřív použít hledání (úplně vlevo nahoře) - zadat klíčové slovo "květy, kvete, ..." a vyskočí na Tebe většinou již řešený problém. Kdo může a ví, tak rád odpoví/poradí, ale časem to opakování začne být celkem otravné.


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů