Koniash-jedeme dál údolím temným podél bílých skal,kde hrobníkem je šakal 2023

Naše chilli papričky v roce 2023
koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1553
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4878
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Koniash-jedeme dál údolím temným podél bílých skal,kde hrobníkem je šakal 2023

Příspěvekod koniash » 02 úno 2023 23:28

:tiphat: Dnes jen krátce pozdravím všechny palníky i jemnopalce a nadnesu zkrácený playlist toho nejdůležitějšího pro letošní sezonu
semínka řeším jako MartinS na navlhčených vatových kolečkách(jsem to zcizil Velevtipné v koupelně),jak se ukáže klíček,pošlu to do jiffy a pak to opravdu vyleze,tímto si myslím že je elegantně odstaněn problém s nízkou klíčivostí některých odrůd,prostě do jiffy jde semínko už s klíčkem a basta,zatím je to asi nejlepší model
Playlist 2023:
7Pot Apocalypse
Dorset Naga
7Pot Brown Bitch
Jolokika Choco¨
BBM
Naga Morich
7Pot Primo Yellow
Nagabrain choco
BRS
BRSY
BRM(Fabošovy granáty)
Krakatoa F5
Nagasnero
Giganero F2
Naganero caramel
Haruga(od kamaráda OMO)
Haba Red savina
Habačok
Haba Bonda Ma Jacques
Haba Orange
7Pot Pink
Bahamian Goat ( Pedro )
Kostěj nesmrtelný
Basilisk ( opět kámík OMO )
a to je zatím vše pokud jsem na něco nezapomenul,od každé odrůdy jsem pustil do vaty 15-30 semínek,podle prioritizace,co vzejde půjde do plantu,další vlna budou lechtátka pro děcka a staré babky,ale to až další týden
Tak ať Vám to roste,a dělá Vám to letos radost až na kost :tiphat:
Naposledy upravil 1 dne koniash; celkem upraveno 2x.
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet

Mikymoto
Stálý člen
Příspěvky: 350
Registrován: 05 srp 2021 18:50
Reputace: 1022
Obrázky: 0
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Koniash-jedeme dál údolím temným podél bílých skal,kde hrobníkem je šakal 2023

Příspěvekod Mikymoto » 03 úno 2023 00:19

No nic, tak já si počkám teda až na ten další týden na ty nízkotučné - na mě je tam u SHU moc nul :-D
Tak ať se sezóna vydaří.

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1367
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3321
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Koniash-jedeme dál údolím temným podél bílých skal,kde hrobníkem je šakal 2023

Příspěvekod Baron z Žop » 03 úno 2023 04:41

Zdarec Hyňo :tiphat:
Playlist tradičně našláplý. :veryhot: tak aby byly nad Valmezem vidět plameně kapsaicinu :firychil: už jak vyjedeš z Bystřice nad smeťák...
Tak ať se daří a doufám že se brzo uvidíme v letošním roku!!! :jalapeno:


Uživatelský avatar
lazar
Stálý člen
Příspěvky: 926
Registrován: 11 srp 2020 12:38
Reputace: 3000
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Koniash-jedeme dál údolím temným podél bílých skal,kde hrobníkem je šakal 2023

Příspěvekod lazar » 03 úno 2023 10:05

Zdarec draku... Držím palce ať se letošní sezona vyvede na maximum... :thumbup:
Každé sousto je lepší než to poslední.. :angry1:
> foto 2021 < - > foto 2022 <
> foto 2023 < - > foto 2024 <


Uživatelský avatar
Maxim
Stálý člen
Příspěvky: 150
Registrován: 23 zář 2011 23:00
Reputace: 73
Obrázky: 0
Bydliště: España

Re: Koniash-jedeme dál údolím temným podél bílých skal,kde hrobníkem je šakal 2023

Příspěvekod Maxim » 04 úno 2023 21:03

Trochu jsem se ztratil mezi BBM, BRM, BRSY a BRRRRRRMM ale asi to všechno budou capsicum činensis z jižní Ameriky ( jak si to někdo mohl splést? Je přeci kua rozdíl připlout do Chang-sha a nebo zakotvit u tropického lesa plného opic a chili papriček! );...
No to je jedno, hlavně ať pěkně rostou capsicum omo a vůbec všechny CZ odrůdy a poddruhy.
O

koniash
Stálý člen
Příspěvky: 1553
Registrován: 19 lis 2016 18:44
Reputace: 4878
Obrázky: 0
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Koniash-jedeme dál údolím temným podél bílých skal,kde hrobníkem je šakal 2023

Příspěvekod koniash » 04 úno 2023 23:29

Maxim píše:
04 úno 2023 21:03
Trochu jsem se ztratil mezi BBM, BRM, BRSY a BRRRRRRMM ale asi to všechno budou capsicum činensis z jižní Ameriky ( jak si to někdo mohl splést? Je přeci kua rozdíl připlout do Chang-sha a nebo zakotvit u tropického lesa plného opic a chili papriček! );...
No to je jedno, hlavně ať pěkně rostou capsicum omo a vůbec všechny CZ odrůdy a poddruhy.
:tiphat: uznávám,že jsem seznam spíchl velmi teplou jehlou,ale odrůd je tolik,že jsem vypnul mozek a kloval zkratky,které běžně používám na popisky na zápichy,pokud by byla nějakýá nejasnost,rád upřesním Maxime :tiphat:
co pálí jak sviňa,nestíhá bolet


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host