Představení

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Thomas
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: 19 říj 2021 10:25
Reputace: 255
Obrázky: 0
Bydliště: Holešov

Představení

Příspěvekod Thomas » 19 říj 2021 11:30

Ahoj,
všechny bych vás tu rád pozdravil. Konečně jsem se odhodlal taky zaregistrovat. Toto fórum sleduji už skoro rok a čerpám z něho inspiraci i moudra pro svoje pěstování.
Jmenuju se Tomáš, jsem stavař, bydlím kousek od Holešova a kromě papriček mě baví práce na zahradě a kolem domu, hudba, sport, procházky s přítelkyní, náš pes a ostatní zvířata doma.
Vždycky mi pálivé chutnalo a pěstování jsem zkoušel už před pár lety, ale bez nějakého velkého výsledku, takže jsem toho zase nechal. Až loni na vánoce jsem dostal různé omáčky, naložené papričky a říkal jsem si, že bych si to chtěl zkusit vypěstovat a vyrobit sám. No a po chvíli brouzdání po internetu jsem našel toto fórum a postupně do toho spadl. A zkusil letos testovací sezonu po které vím, že to příští rok zkusím znovu a s více rostlinami. Letos jsem pěstoval - Jalapeno Telica, Aji Fantasy Yellow, Bishop's crown, Cayenne red, Habanero Big Bullet, Habanero Orange. I když jsem udělal spoustu chyb a přešlapů, jako každý začátečník, něco mi vyrostlo a z každé papričky jsem měl ohromnou radost.

Přeji všem, ať se vám daří a hezky to roste.

Mikymoto
Stálý člen
Příspěvky: 336
Registrován: 05 srp 2021 18:50
Reputace: 986
Obrázky: 0
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Představení

Příspěvekod Mikymoto » 19 říj 2021 11:45

Ahoj
Neúspěchům se člověk nevyhne i když má nastudováno - o to větší radost je z výsledků. Tak ať se daří a v Tobě nechť přibyde další studnice informací, jak se to má/nemá dělat. Neb nejlépe se vždycky učí z cizích chyb :thumbup:

Uživatelský avatar
Faboš
Stálý člen
Příspěvky: 1675
Registrován: 05 črc 2018 13:49
Reputace: 5904
Obrázky: 0

Re: Představení

Příspěvekod Faboš » 19 říj 2021 11:54

Zdarec a vítej mezi námi :tiphat:

Baron z Žop
Stálý člen
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 srp 2012 18:40
Reputace: 3313
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Představení

Příspěvekod Baron z Žop » 19 říj 2021 13:05

:tiphat: Vitaj ogaro či šohaju kůsek od Hostýnka :thumbup: A kdybys opravdu chtěl mlsnůt nějaký šperk tak dojeď zavčasu ve skleníku je čerstvých plodů :firychil: neůrekom..písni SZ

Uživatelský avatar
lazar
Stálý člen
Příspěvky: 922
Registrován: 11 srp 2020 12:38
Reputace: 2991
Obrázky: 0
Bydliště: Žopy

Re: Představení

Příspěvekod lazar » 19 říj 2021 14:30

Tož vitaj synku, zájemce o chilli šílenství takový kousek od chalupy, to vždy potěší... Ať se daří :thumbup:
Každé sousto je lepší než to poslední.. :angry1:
> foto 2021 < - > foto 2022 <
> foto 2023 < - > foto 2024 <

Thomas
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: 19 říj 2021 10:25
Reputace: 255
Obrázky: 0
Bydliště: Holešov

Re: Představení

Příspěvekod Thomas » 19 říj 2021 16:46

Děkuju za přivítání :-)

Mirekchilli
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09 led 2022 13:05
Reputace: 1
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Představení

Příspěvekod Mirekchilli » 09 led 2022 13:16

Polykačům ohňů a pěstitelů zdar. Letos budu poprvé pěstovat tyhle meče big Black mama, moruga scorpion, naga moritch. A mé jméno je Mírek a jsem od Plzně. Tak budu rád když nebudu něco vědět že mě tu poradíte. Třeba první otazecka kdy bych měl dát klicit semena těch mých mečů,vím že z jara, ale něco bližšího. mám k tomu ty rašelinový tablety jiffy.

Mikymoto
Stálý člen
Příspěvky: 336
Registrován: 05 srp 2021 18:50
Reputace: 986
Obrázky: 0
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Představení

Příspěvekod Mikymoto » 09 led 2022 13:47

To záleží na podmínkách, které můžeš sazenicím (a následně rostlinám) poskytnout. Pokud máš možnost svícení tak můžeš vysévat už nyní (někteří nedočkavci začali už loni). Pokud to bude jen na parapetu a žebrat o sluníčko přes okno, tak máš ještě čas.


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti