Sezona 2014

Povídání o chilli papričkách
habanero
Stálý člen
Příspěvky: 155
Registrován: 05 led 2013 16:56
Reputace: 54
Obrázky: 0

Sezona 2014

Příspěvekod habanero » 15 lis 2013 12:11

Ahojte, tak sezona 2013 sa u vacsiny z nas skoncila :firy: , uz viete co budete pestovat v roku 2014 ? :tiphat:

Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2014

Příspěvekod chilli-max » 15 lis 2013 20:13

U mě neskončila, zrovna mi začínají kvést rostliny co jsem sázel v srpnu :thumbup: Samozřejmě doma pod umělým osvětlením :thumbup:
Jelikož jsem s čili pořádně začal až letos v létě, tak jsem nevydržel a rozjel to doma.
No ale již mám nakoupeny semínka vzrostlejších druhů a plánuju na zahrádce pořádný foliák. Pak nějaké mrsku i mimo foliák.. taková menší plantáž na malé zahrádce :angry1: :jalapeno: :jalapeno:
Například : Aji omnicolor, Infiniti, TSM, Bishops Crown, Sangria Ornamental, Black Pearl, Jalapeno Goliath, Haba. Red savina, Bhut Jolokia a mnoho dalších :firychil: Sám jsem zvědavý kam to všechno nacpu. :tiphat:
http://www.foto-tapety.cz

habanero
Stálý člen
Příspěvky: 155
Registrován: 05 led 2013 16:56
Reputace: 54
Obrázky: 0

Re: Sezona 2014

Příspěvekod habanero » 17 lis 2013 13:11

chilli-max píše:U mě neskončila, zrovna mi začínají kvést rostliny co jsem sázel v srpnu :thumbup: Samozřejmě doma pod umělým osvětlením :thumbup:
Jelikož jsem s čili pořádně začal až letos v létě, tak jsem nevydržel a rozjel to doma.
No ale již mám nakoupeny semínka vzrostlejších druhů a plánuju na zahrádce pořádný foliák. Pak nějaké mrsku i mimo foliák.. taková menší plantáž na malé zahrádce :angry1: :jalapeno: :jalapeno:
Například : Aji omnicolor, Infiniti, TSM, Bishops Crown, Sangria Ornamental, Black Pearl, Jalapeno Goliath, Haba. Red savina, Bhut Jolokia a mnoho dalších :firychil: Sám jsem zvědavý kam to všechno nacpu. :tiphat:

U mna bohuzial ano , kedze osvetlenie nemam tak sa pokusim par rastliniek aspon prezimovat - kvety a listy zhodili tak som ich pozostrihoval ,uvidime na jar ci s toho nieco bude ....Ja mam uz semienka takisto pripravene len neviem kde to vsetko posadim ,...vzdy ked objavim nejake nove ktore sa mi zapacia hovorim si ,ze uz len tieto posledne a ked ich uz mam tak sa mi zapacia dalsie ,.....:D


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů