RECENZE - Wlastovo degustační balíček

Povídání o chilli papričkách
Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

RECENZE - Wlastovo degustační balíček

Příspěvekod lobo » 27 črc 2016 19:26

Tak dnes jsem obdržel chilli balíček od Wlasty. Věděl jsem jen, že v něm budou Aji Fantasy a eště něco na víc ale tohle jsem opravdu nečekal. To co bylo uvnitř byla naprostá bomba. Špičkový plody, všechno naprostý obři. Největší Aji Fantasy vážilo 25gramů, nádherný tvar plodů a ta luxusní chuť opět BACCATUM nezklamalo :angry1:
Zrovna jsem měl rozdělanou domácí chilličalamádu a tak jsem skoro všechny plody od Wlasty přidal do skleniček, tedy to co z nich zbylo. Musel jsem všechny okoštovat a tak toho moc nezbylo. :foods:

32967

Nechal jsem si jenom dvě Nejpálivejší krásky, kterých je do čalamády fakt škoda a nechal jsem je stranou a rozhoduji se zda udělat degustační video na jednu z nich.
Za prvé otázka na Wlastu : co že to je za druhy ? Mám tip ta hnědá je 7Pot Brown a ta červená Devils Tongue Red ????
Druhá otázka: Má tady někdo zájem o degustační video ? pokud ano s jakým plodem ??

32968

Jinak Wlasto mockrát ti děkuju za skvělej balíček tohle jsem fakt nečekal :thumbup: :tiphat: :thanx:

Uživatelský avatar
wlasta1
Stálý člen
Příspěvky: 579
Registrován: 07 led 2015 05:35
Reputace: 266
Obrázky: 0
Bydliště: Hradec Králové

Re: RECENZE - Wlastovo degustační balíček

Příspěvekod wlasta1 » 27 črc 2016 20:14

Ahoj, jsem rád, že balíček potěšil... Výnosy jsou letos hodně vysoké a celkem i pestré.
Odpověď na tipovací otázku - úspěšnost máš 50/50. Devil`s tongue správně, to druhé je Naga Chocolate...
Co se týče videa, tak hurá do toho...!
:foods:

Uživatelský avatar
mab
Stálý člen
Příspěvky: 320
Registrován: 05 črc 2016 17:13
Reputace: 401
Obrázky: 0
Bydliště: Vyškov

Re: RECENZE - Wlastovo degustační balíček

Příspěvekod mab » 27 črc 2016 20:19

Video nejdřív s jednou a druhý den s druhou, ať z toho něco taky máme.

Já chci taky degustační balíček, mám tu na výměnu vynikajíci slivovici z domácí produkce od hodonína. :smile:

Uživatelský avatar
mab
Stálý člen
Příspěvky: 320
Registrován: 05 črc 2016 17:13
Reputace: 401
Obrázky: 0
Bydliště: Vyškov

Re: RECENZE - Wlastovo degustační balíček

Příspěvekod mab » 03 srp 2016 16:42

Právě příšel degustační balíček i ke mně, je to nádhera, veliké krásné plody a barvičkami to jen hraje. :respect: díky :thumbup: :angry1:
Jen vlastně nevím co je co, čokoládová je Naga Chocolate, ty bílé budou aji white? To velké kulaté červené korál? Pak tu vlasta píše o devils tongue, ale nevím kterej to je, nebo jich je víc?

Stejně ochutnám všechny, ale ať vím co křoupu :firychil: :veryhot:

33185

Uživatelský avatar
wlasta1
Stálý člen
Příspěvky: 579
Registrován: 07 led 2015 05:35
Reputace: 266
Obrázky: 0
Bydliště: Hradec Králové

Re: RECENZE - Wlastovo degustační balíček

Příspěvekod wlasta1 » 03 srp 2016 21:43

Devil`s tongue je úplně vlevo za ní pak kříženec 7pot jonah/haba red, následuje noname bez cedulky :-) a končí to původně orange scorpion, je ale červený :dunno:
Ty dvě červené kulaté nevím co to je, ale jsou skvělé. Mírný pal a hodně tlustá stěna...

Uživatelský avatar
mab
Stálý člen
Příspěvky: 320
Registrován: 05 črc 2016 17:13
Reputace: 401
Obrázky: 0
Bydliště: Vyškov

Re: RECENZE - Wlastovo degustační balíček

Příspěvekod mab » 04 srp 2016 08:38

Křoupnul jsem včera to bílý ufo (Aji?) a je to super.
Šťavnaté, křupavé paprikové, pálí mírně a přitom překvapivě dlouho. Moc dobrá už suším semínka.

A co jsou zač ty žluté napravo?

33192

Uživatelský avatar
mab
Stálý člen
Příspěvky: 320
Registrován: 05 črc 2016 17:13
Reputace: 401
Obrázky: 0
Bydliště: Vyškov

Re: RECENZE - Wlastovo degustační balíček

Příspěvekod mab » 08 srp 2016 21:58

V pátek jsem do sebe hodil tu čokoládovou nagu. Chuť jsem moc nestihnul i když ke křoupání byla dost velká. Pal nijak extrémní a docela rychle zmizel (v porovnání s dorset naga), ale škytavka se na chvíli dostavila a je pěkně otravná.
Horší bylo, že jsem se pak v poklidu vydal na páteční nákupy před dovolenou. V marketu ještě snesitelné křeče a bolesti. Až jsem se dostal po delší době domů, hodil jsem tam bilý jogurt a vypuklo pravé peklo, velké křeče, asi už bylo pozdě.

Nějak jsem si to přetrpěl, ani se mi to sem nechtělo psát, ale nevím co s tím dál. Pal je fajn, ale to okolo se mi nelíbí. Pomůže třeba jogurt, hned potom jak si "užiju" to příjemné pálení?

Uživatelský avatar
wlasta1
Stálý člen
Příspěvky: 579
Registrován: 07 led 2015 05:35
Reputace: 266
Obrázky: 0
Bydliště: Hradec Králové

Re: RECENZE - Wlastovo degustační balíček

Příspěvekod wlasta1 » 08 srp 2016 22:04

mab píše:Křoupnul jsem včera to bílý ufo (Aji?) a je to super.
Šťavnaté, křupavé paprikové, pálí mírně a přitom překvapivě dlouho. Moc dobrá už suším semínka.

A co jsou zač ty žluté napravo?

33192
Aji omnicolor, jestli myslíš ty 3 oranžové kusy...


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů