Chilli a zažívání

Povídání o chilli papričkách
CiroZa
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08 srp 2012 12:07
Reputace: 0
Obrázky: 0

Chilli a zažívání

Příspěvekod CiroZa » 08 srp 2012 12:13

Zdravím pánové a dámy,

měl bych jeden nesmělý dotaz. Chilli miluju, různé druhy i pálivosti. Jde mi spíše o samotné zažívání. Existuje nějaká prevence abych mohl zabránit průjmu, který ve většině případech po požití chilli prožívám. Pokud nějaká existuje, budu velmi rád za každou radu, problémy pak přicházejí v ne zrovna vhodných situacích :)). Nějaká babkovská rada? :) :smoketoil:

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Chilli a zažívání

Příspěvekod Dr.Pedr » 08 srp 2012 13:59

To je divný...mělo by to být naopak....já když mán sra.ku tak si vezmu 6 kuliček černého pepře a mám klid...tak nějak by mělo fungovat i chilli !!!
http://cs.wikipedia.org/wiki/Chilli_papri%C4%8Dka" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Chilli a zažívání

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 08 srp 2012 14:15

Dr.Pedr píše:To je divný...mělo by to být naopak....já když mán sra.ku tak si vezmu 6 kuliček černého pepře a mám klid...tak nějak by mělo fungovat i chilli !!!
http://cs.wikipedia.org/wiki/Chilli_papri%C4%8Dka" onclick="window.open(this.href);return false;
Pepř nemá s chilli nic společného, tedy alespoň co do obsaženého alkaloidu kapsaicínu, který neobsahuje vůbec.

Uživatelský avatar
rytir91
Stálý člen
Příspěvky: 245
Registrován: 23 bře 2012 12:06
Reputace: 3
Obrázky: 0
Bydliště: Kuničky

Re: Chilli a zažívání

Příspěvekod rytir91 » 08 srp 2012 14:20

nebude to spíš tím co si dáváš k chilli?

CiroZa
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08 srp 2012 12:07
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Chilli a zažívání

Příspěvekod CiroZa » 08 srp 2012 14:37

Tak chilli dávám do všeho možnýho... i samotný mi dělá slušnej guláš ve střevech.

Uživatelský avatar
rytir91
Stálý člen
Příspěvky: 245
Registrován: 23 bře 2012 12:06
Reputace: 3
Obrázky: 0
Bydliště: Kuničky

Re: Chilli a zažívání

Příspěvekod rytir91 » 08 srp 2012 19:34

otázka zní v jakých dávkách to baštíš

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Chilli a zažívání

Příspěvekod Dr.Pedr » 09 srp 2012 08:34

mopslik píše:
Dr.Pedr píše:To je divný...mělo by to být naopak....já když mán sra.ku tak si vezmu 6 kuliček černého pepře a mám klid...tak nějak by mělo fungovat i chilli !!!
http://cs.wikipedia.org/wiki/Chilli_papri%C4%8Dka" onclick="window.open(this.href);return false;
Pepř nemá s chilli nic společného, tedy alespoň co do obsaženého alkaloidu kapsaicínu, který neobsahuje vůbec.
To taky netvrdím že má pepř něco společnýho s chilli ....jen tady kamárádovi dávám návod ,že po konzumaci ,,něčeho,, po čem má sra.ku jsou dobré kuličky pepře ! :tiphat:

Matesak
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 29 kvě 2012 17:58
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Chilli a zažívání

Příspěvekod Matesak » 09 srp 2012 12:58

Ja myslim ze si musis zvyknout. Ja problemy nemivam, nicmene kdyz to clovek prezene, tak se obcas i pos... velice rychle a pak ma "Anal Infernal":-)

btw. Kdyz jsme u fyziologickych projevu, stava se Vam taky nekdy kdyz snite neco hodne ostryho, tak ze jsme takovy trochu sjety? Trochu jako kdyz si da clovek cigaro po dlouhy dobe nebo tak neco... :-) Nevite cim to je?


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů