Facebook stránka

Ptejte se na dotazy ohledně rostlin a plodů
Ondrej Kotula
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 17 pro 2016 16:13
Reputace: 1
Obrázky: 0

Facebook stránka

Příspěvekod Ondrej Kotula » 19 bře 2017 22:24

Ahojte. Dopredu Vám chcem povedať, že som si vedomý toho, že toto tu nepatrí a že to nie je vhodný spôsob reklamy a pochopím ak mi to Admin zmaže. Ale ak by ste si našli trocha času, podporte túto stránku aspoň lajkom
https://www.facebook.com/pestovaniechil ... page_panel

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3588
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3856
Obrázky: 0

Re: Facebook stránka

Příspěvekod MartinS » 19 bře 2017 22:49

Ahoj, pro nas celkem zbytecna stranka, kdyz mame toto forum :-)
O chilli toho je napsano vsemozne mraky, je to spis o te komunite nez odkazu, webu, zvednuti palce ci karmy a Buhvi ceho jeste.

Pro nekoho kdo jede jenom FB, tak asi proc ne?
Nicmene vzhledem k tomu ze je stranka komercni a jedna se i o prodej, tak to sem opravdu nepatri.
Like mi prijde celkem vynuceny, dobra stranka nepotrebuje o Like zadat(nevypada to profi, kdyz uz to ma byt komercni stranka), ale sama je dostava :-)
Dneska lidi stejne "Likujou" vsechno, neni to zase tak relevantni udaj. Taky jsem na ksichtknizce byl asi 3 roky, ale prijde mi to zbytecne ted uz.
Kdyz si s lidma vsechno napisete, o cem si pak povidate kdyz se uvidite v realu? Mate se vubec cim prekvapit?
Nebo se v realu mozna vubec vetsina uz nevida, protoze se vsechno dozvi z FB...
Sorry moc jsem se rozepsal.

Uživatelský avatar
Tea Racer
Stálý člen
Příspěvky: 5420
Registrován: 17 dub 2016 11:00
Reputace: 9091
Obrázky: 0
Bydliště: Šumava, u Lipna 775 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook stránka

Příspěvekod Tea Racer » 19 bře 2017 23:06

Uživatelé internetu se dělí na dva tábory, jedni jsou na FB a Ti druzí, ti četli podmínky k užívaní. ;-)

Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Facebook stránka

Příspěvekod matoha » 20 bře 2017 11:02

fb je však tiež dobrý zdroj informácií len ich treba vedieť triediť lebo tam toho je..a je na každého úvahe čo tam zverejní a čo nie.okrem toho fb sa dobre využíva aj na reklamné účely :) čo sa týka chilli stránok svk/cz je tam priveľa plevelu ale pár skúsených jedincov sa nájde aj tam.
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:


Zpět na „Otázky týkající se rostlin a plodů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů