Jak jsem zasel

Ptejte se vše kolem semen a sazenic
Wyky
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 01 led 2013 17:14
Reputace: 0
Obrázky: 0

Jak jsem zasel

Příspěvekod Wyky » 20 úno 2013 17:32

Tak jsem si zasel chillies a protoze nemam jak jim topit, tak jsem vymyslel takovou opicarnu. Jelikoz jsem si privezl pred tydnem z meho byvaleho bydliste akvarko 150x50x50 a zatim jsem ho nezprovoznol, tak jsem do nej dal ty minipa, ale problem byl, jak dosahnout pozadovane teploty. Jelikoz mi tu prebyvalo par veci z akvaristiky a z pestirny hub, tak jsem sestrojil henty ony bazmek, jak udrzet teplotu na prijatelne urovni. Akvarijni topitko 200W, cerpadlo k filtru, rizeni teploty z pestirny hub a 30litru vody jako teplonosne medium. Teplota se drzi na cca 25-26°C - na topitku nastaveno 25°C, ale snimaci verim vic. :jalapeno: Za asi 2 hodiny se kryty na minipa orosily (predtim byly 2 dny bez oroseni), tak predpokladam, ze zemina se prohrala a seminka se maji jako v bavlnce. Na akvarko mam i kryt se zarivkama, takze az vyrazi delozni listky, tak rozsvitim 3x34W a po prvnich pravych listech prepicham papriky do kvetinacu s prumerem 10cm a pujdou do regalu po houbach. Mam nasetych asi 25 druhu, odhadem 1000ks :thumbup: Neco na prodej, neco pro sebe. Uz se tesim.
Prvni fotka: minipa pekne plavou, pod nimi proudi voda od cerpadla. Zde
Druha ftka: nastavena teplota na topitku 25°C je tady tesne po nainstalovani, po 2h se teplota drzi mezi 25 a 26°C. Zde

Zpět na „Otázky ohledně setí a sazenic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů