Hnojení s Biobizz

Hnojení paprik
Uživatelský avatar
kuťa
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: 22 pro 2013 21:38
Reputace: 3
Obrázky: 0

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod kuťa » 01 bře 2014 08:06

I když píšou , že substrát je předhnojený na 6 týdnu tak jsem na začátku 3 týdnu dělal zálivku biogrow s lignohumátem a musím říct ,že papričkám opravdu chutná :foods: po přehnojení ani známka a za 2 dny perfektní progres v rustu :-) za mě hnojivo od biobizz suprrrrrrrrr!!!

Uživatelský avatar
stankar
Stálý člen
Příspěvky: 1364
Registrován: 06 dub 2012 18:16
Reputace: 1311
Obrázky: 0
Bydliště: Nový Jičín, 285mnm

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod stankar » 05 bře 2014 21:21

DarthVikta píše:
stankar píše:Ja si koupil RootJuice, tak letos jsem taky zvedav, jeste k tomu na plod Plagron AlgaBloom, snad bude vetsi vynos nez loni (otestuji na stejnych rostlinach)
Loni jsem na část kytek používal Plagron Alga Bloom, na druhou Vermesfluid a výnosy byly prakticky stejný, takže letos holky pojedou jen na Vermesfluidu...
No ja to zkusim takhle a pristi sezonu zase jinak: B'cuzz A+B zem 1L+1L a B'cuzz PK 13/14 (v podstate stejne jako Plagron, ale vyrazne levnejsi), Lignohumat mi jeste mozna zbyde na dalsi sezonu :)

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod DarthVikta » 18 dub 2014 09:58

Tak jsem se nakonec ukecal a rovněž koupil BioBizz Grow a Bloom, jelikož mám letos mnohem více kytek a hnojení Vermesfluidem by se asi hodně prodražilo (50ml na litr je přeci jen dost velký žrout...). Plagronem budu asi hnojit jenom bylinky ;)

Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod chilli-max » 01 úno 2015 09:49

Máte tip na dobrý eshop kde kupujete BioBizz. Přidáváte Fish-Mix? Letos bych asi zkusil tyto hnojiva...alespon ve fázi předpěstu, pak dál se uvidí.
http://www.foto-tapety.cz

Uživatelský avatar
Berry161
Stálý člen
Příspěvky: 308
Registrován: 06 led 2015 00:22
Reputace: 2
Obrázky: 0
Bydliště: zeměkoule

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod Berry161 » 01 úno 2015 10:40

kupoval jsem ho na egrow ale nevím jestli je tam nejlevnější ale komunikace obchodu a doba dodání je super .

máte někdo zkušenost s biobizz heaven dostal jsem toho flašku jako kamarádův přebytek :thanx: :thanx:

jde mi o to jestli přidávat ke každé zálivce jak píšou od začátku nebo nechat až na květ a plody ???
Naposledy upravil 1 dne Berry161; celkem upraveno 1x.

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod Dr.Pedr » 01 úno 2015 10:40

chilli-max píše:Máte tip na dobrý eshop kde kupujete BioBizz. Přidáváte Fish-Mix? Letos bych asi zkusil tyto hnojiva...alespon ve fázi předpěstu, pak dál se uvidí.
Hoj kamaráde.... Bořivojova 89 ,130 00 Praha 3 ,Žižkov http://www.growshop.cz/katalog/seznam/150845-biobizz" onclick="window.open(this.href);return false;

Jezdím tam ...je to takový zapadlý krámeček ..ceny však dobré ! personál ví o čem mluví....dá se tam sehnat téměř vše co se týče indoor pěstění ...

A potom jezdím sem... je to nová... větší prodejna...malo i velkoobchod ...Beranových 65, 190 00 - Praha 9 Letňany
(areál Letov)

http://www.growcity.cz/kategorie/hnojiva" onclick="window.open(this.href);return false; :tiphat:

PS: vyplatí se nakupovat na živ.List ...větší balení ...po 10 lit...a s někým se rozdělit...vyjde to o dost levněji !!!!
např: http://www.growcity.cz/produkty/biobizz-bio-grow-10l" onclick="window.open(this.href);return false; od toho si odečti cca 20-30% marži ....e shopu

Uživatelský avatar
Dr.Pedr
Stálý člen
Příspěvky: 1399
Registrován: 28 pro 2011 11:26
Reputace: 159
Obrázky: 0
Bydliště: KOLÍN

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod Dr.Pedr » 01 úno 2015 11:00

Berry161 píše:kupoval jsem ho na egrow ale nevím jestli je tam nejlevnější ale komunikace obchodu a doba dodání je super .

máte někdo zkušenost s biobizz heaven dostal jsem toho flašku jako kamarádův přebytek :thanx: :thanx:

jde mi o to jestli přidávat ke každé zálivce jak píšou od začátku nebo nechat až na květ a plody ???
Pokud to byl dar ber všemi deseti :thumbup: je to celkem drahý špás ...jedná se o booster ...zesilovač...akcelerátor..stimulant....očistuje od toxinů...se zakladní řadou BioBizz BOMBA !!!!!! :angry1: :angry1:
PS: Od začátku do každé zálivky....vyplatí se to...nepřeháněj dávkování ...drž se hesla ..
zlatá střední cesta...!!

Uživatelský avatar
Berry161
Stálý člen
Příspěvky: 308
Registrován: 06 led 2015 00:22
Reputace: 2
Obrázky: 0
Bydliště: zeměkoule

Re: Hnojení s Biobizz

Příspěvekod Berry161 » 01 úno 2015 11:08

jj dostal jsem tašku se zbytky ale něčeho byla i celá lahev většina od general hydroponics kvěťák , diamond nectar , nějaké hnojivo na růst a litr bio heaven a vzhledem že hnojím bio growem od biobizzu je to fajn tu cenu jsem viděl a trochu mi spadla dáseň zatím jsem použil 1ml na 1l a ten jsem rozlil k 29 rostlinkám a po 2 dnech je to znát ale teď řeším jak s tou lahvý naložit co nejlíp jestli už teď a nebo ještě počkat za 1500 kč si další nekoupím


Zpět na „Hnojení chilli paprik“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů