POkúsim sa tu priučiť v prístupocj k pestovaniu, radám, postrehom. Poprechádzam si témy.
Zväčša hnojim kanadskými a holandskými hnojivami. Od minerálu cez organo-minerál až k organinike. Hnojil som už aj kravským mliekom, jogurtom, močom či výluhmi usušených kravských blokov. Mal som svoje kravy na mlieko.
Pestujem hlavne vo väčších nádobách. Od 6 do 90l. VEľa som toho nevypestoval. Kupované semená sú aj vabank, preto sa snažím siať z vlastných. Pekne som odpestoval Habanero Big Sun, Bhut Jolokia Yellow, Krishna Jolokia, Noname z Peru, Pestujem skôr väčšie množstva danej odrody. Viac rstlín. A samozrejme stále sa učím. Táto sezóna mi moc nevyšla. Zámena semien alebo čo. Doteraz tomu nerozumiem. Vyšli mi akesi velke papriky a ja nechápem odkial to je. NEštípu samozrejme haha. JEdna odroda tam je šo štípe.
Tak v júni som objednal od Vás z NOvej Paky kusovky: Big Black Mama, Habanero Chocolate, Carolina Reaper HP22B. Pestu zdar

