Tak se predstavte!

Povídání o chilli papričkách
Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Tak se predstavte!

Příspěvekod Gygabite » 28 led 2013 14:19

Vim ze je zde podobne tema(myslm " Co vas privedlo k chilli extremistum :) ?") ale me spis zajima kdo
sme a co delame.Nechci vedet jak vypadate(ja sam dnes vypadam kvuli nemoci jak fetak) ale jaky ste
lidi.Jestli vsichni "chilli zrouti" jsou pohodari nebo totalni extremiste.

A ted neco o me:
Pochazim ze slovenska od Madarskych hranic takze "FEFERONI" my byli jaksi nadeleni do genu.
Vyucen jsen mechanik-elektronik VN a od roku 2000 ziju v cechach(poslednych 7 let u Plzne)
Bavy me varit a pect(samozrejme z chilli) tady jsem ve fazy kdy uz si sam tvorim recepty.
Az toho bude nejake obsahlejsi mnozstvy zajiste to zde zverejnim.
Na druhe strane pozitivneho vstahu ke prirode jsem jeste "technoid".
Nemyslim tim ze se ve volnych chvilich od rana do vecera hazim o zem nekde na czechtech-u(nic proti
technarum) ale ze mam rad hi-tech hracky a ze se kamaradim se vsim co ma baterku nebo kabel
do el. site.Zivot me naucil si vsechno butto spravit a nebo nanovo vyrobit.A odtud je ten vztach k
pestovani predce z vlastni produkce nejlip chutna :firy: .
V soucane dobe sirim osvetu hlavne u mas v praci.Dalo by se rict ze jsem "Chilli kazatel".
Za pul roku se mi poredlo k nasi palive vyre privest 35 lidi se cca 40-ti druhy chilli a hodlam v tom
pokracovat.
A to by tak bylo o me vse.

A ted vy myli bratri a sestry.Nevahejte a predstavte se taky.
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

Uživatelský avatar
gandalf
Stálý člen
Příspěvky: 2130
Registrován: 20 srp 2011 19:49
Reputace: 2447
Obrázky: 0
Bydliště: Netolice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak se predstavte!

Příspěvekod gandalf » 28 led 2013 15:20

Vítej mezi námi. Alespoň vím, na koho se obrátit na radu se zhotovením nějakého přisvícení.

Din0
Stálý člen
Příspěvky: 681
Registrován: 14 lis 2012 09:21
Reputace: 422
Obrázky: 0
Bydliště: Praha

Re: Tak se predstavte!

Příspěvekod Din0 » 28 led 2013 15:56

Tak se taky přidám ;)

Jmenuji se Matěj a je mi 22let a bydlím v Praze. Momentálně studuji vysokou školu. Dřív jsem závodně hrával fotbal, ale po problémech se zraněním kotníku a taky časově už to nešlo stihnout, tak jsem skončil. A jak jsem se dostal k chilli? Ani sám nevím :D jednoho dne jsem měl najednou objednaná semínka a už to jelo :D teď se z toho stává závislost, i když je to občas těžký vymyslet v rámci bytu...
Pálí, pálí, to to pálí :firychil: :veryhot: :firy:

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Tak se predstavte!

Příspěvekod Gygabite » 28 led 2013 16:28

gandalf píše:Vítej mezi námi. Alespoň vím, na koho se obrátit na radu se zhotovením nějakého přisvícení.
V sekci "Použití osvětlení" mam vlakno kde tohle resim.No neni to dodelane protoze jsem nemocnej jak svina.
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!

Uživatelský avatar
Gygabite
Stálý člen
Příspěvky: 434
Registrován: 09 kvě 2012 19:30
Reputace: 99
Obrázky: 0
Bydliště: Milton Keynes

Re: Tak se predstavte!

Příspěvekod Gygabite » 31 led 2013 12:28

Vlastni hlouposti jsem toto tema zalozil ve spatne sekci.Proto prosim admina webu jesli sem zabloudi o presum do te spravne sekce.Samozvejme se timhle vsem omlouvam a priste si uz dam pozor co kam pisu
Obcas si dam i neco co nepali jako treba kafe nebo caj!!!


Zpět na „Pokec o chilli“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů