Airlock ferment bez použití vody

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
michal.valenta
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 13 dub 2021 13:28
Reputace: 0
Obrázky: 0

Airlock ferment bez použití vody

Příspěvekod michal.valenta » 13 dub 2021 13:37

Zdravím vás přátelé,

mám na vás prosíka. Moje zkušenost s kvašením chilli je pouze laktofermentací ve vákuu za použití 2% poměru soli.
Dostal jsem však Kilner nádoby na kvašení 3l (mají takový ten vyrovnávač tlaku nzapíchnutý do víčka).
Při výrobě Tabasca se chilli nasoluje a nechává v barelech, pokud to samé udělám a nasoilím pro jistotu proti bakteriím v poměru 5 %soli a nezaliji vodou, bude to fungovat? Nenašel jsem zatím jediný recept, kde by se nedolívalo vodou. Mám asi kilo a půl jalapenosekm co jsem nasekal a hodil do sklenice.
Rád bych chilli nechal při pokojovce za doby 6 měsíců. Je to reálné?
Chápu, že voda chrání před plísní a nežádoucími bakteriemi, ale je to potřeba pokud budu mít vše sterilní a vytřené akoholem?

Děkuji moc za zpětnou vazbu!!

Uživatelský avatar
Tea Racer
Stálý člen
Příspěvky: 5407
Registrován: 17 dub 2016 11:00
Reputace: 9067
Obrázky: 0
Bydliště: Šumava, u Lipna 775 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

Re: Airlock ferment bez použití vody

Příspěvekod Tea Racer » 13 dub 2021 16:43

Teoreticky to fungovat bude. Já kvasím chunanskou pastu celá léta, skladuji pak ve sklepě, kde je klidne 20 °C v létě a jeste se nezkazilo nic. Voda moc nechrání, já mám vodu z reverzni osmozy, pokud to zalijes vodou která má v sobě bakterie, tak tam naopak paseku udelá.
Sůl, pokud má být jako konzervant tak 20 %. Ale to je zase hodne aby to nekvasilo.
Pokud to chytne správné kvasinky, tak se to nezkazí vůbec a tím se to bude konzervovat.


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů