Žopský Vypalovák vol.5

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 01 led 2021 05:14

Čus děcka, fšecko nélepčí do tehoto roka ;) :wave:
Jo, asi si říkáte "tvl, Silvestr, Vikta je standardně navalenej, že už ani nevidí a rozhodl se psát blbosti..." Nu, částečně máte pravdu - znáte mě :D
Důvod číslo "x" je, že chci mít toto téma pod kontrolou, aby příspěvek nebyl někde na páté stránce...
Důvod číslo jedna je ten, že bychom opět mohli o krůček pokročit a mít vlastní stránky, jak je tomu u jiných festivalů. Ano, náš je čistě nekomerční a funguje na jiných principech, ale i tak se domnívám, že by bylo fajn mít vlastní prezentaci :)
Nelenil jsem tedy a začal něco dělat... Na stránce Žopský Vypalovák můžete mrknout na, řekněme, testovací verzi, na které bych s Vaší spoluprací chtěl dál pracovat.
O co se především jedná...
  • Homepage - přijde mi nudná, přivítal bych nějaký nápady, co tam přidat a zároveň vyměnit tu fotku ("ukrad" jsem ji z netu). Bohužel nemám ani jeden záběr takhle "rozsypaných" všemožných druhů chilli, takže by mi nějaká fotka pomohla :)
  • Události - tam si myslím, že je to docela v pohodě, ale nápadům se nebráním :) Možná udělat samostatnou stránku Chilli Master?
  • O festivalu - co přidat/odebrat?
  • O nás - ufff, tady to nebylo jednoduchý... Doufám, že se nikdo neurazí, jak je to poskládáno... Prvně bych chtěl říct, že jsou tam lidé, kteří nebyli na Vypalováku jen jednou a zároveň se účastnili posledního (plus dvě výjimky). Všech ročníků se nás zúčastnilo šest... Je to poskládáno po nějakých pomyslných skupinách... Boss, kuchaři, moderátoři, prodejci - či jak to nazvat a na pomyslném konci výpitek... Moc prosím, neberte si to pořadí nijak osobně, jen jsem hledal jakýsi kompromis... Zároveň si myslím, že spousta z Vás by uvítala lepší záběry - holt se musíte na pátém ročníku nebránit objektivu :D Pořešíme ;)
    Těch pár slov u každého z Vás je takový "lorem ipsum" - kdo nezná dohledá si na wiki... Ocenil bych zaslání pár slov, který byste tam chtěli mít napsaný, ať to nevypadá tak blbě... Rovněž s tou "kategorií" "rádce" si nejsem úplně jistej - fakt budu rád za veškeré podněty.
    Můžete si všimnout, že LOBO, OskaR a Koniash tam mají odkazy na sebe, kde prezentují svoje produkty, takže pokud máte odkazy, rád je doplním :)
  • Kontakty - kontakt na Barona, messenger a celkově FB, který má pod dohledem LOBO, Martinu, mě, plus výrobce majd, kteří budou chtít...
Co se týče návrhů úprav - vzhled měnit nebudu, mám rád čistý, minimalistický design a tak to zůstane - žádnej cirkus.

Změnám popsaným výše a netýkajících se vzhledu jsem plně otevřen :)

Toš co vy na to? Má to smysl? Bude to mít nějaký přínos? A co na to Jan Tleskač? :)

Aby to nezapadlo na osmnácté stránce, tak vkládám i sem.

Mně Vypalovák začíná už ve středu, takže potřebuji veškerá data NEJPOZDĚJI 25.08.2021! abych je mohl zpracovat. Ano, je s tím hodně práce...

Trika nejpozději 15.08.2021!

Vikta
Naposledy upravil 4 dne DarthVikta; celkem upraveno 27x.

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Erben61 » 01 led 2021 12:02

Vikto, jedním slovem paráda. Zkouknul jsem s nostalgií fotky a ozvu se později. :thanx: :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Jenda
Stálý člen
Příspěvky: 151
Registrován: 24 úno 2017 14:52
Reputace: 142
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Jenda » 01 led 2021 13:13

Čumím na to jako puk, Vikto! Už jen to kvantum práce, co sis s tím musel dát, si vyloženě žádá o naši spolupráci!
Co jsem kouknul s polozalepeným okem, tak tam chybí speciality z grilu - klobaňera ( to si myslím, že by nemělo chybět, přeci jen je to jistý ''trademark'' Vypalováku :) ). Jinak fakt smekám.

petr.polasek
Stálý člen
Příspěvky: 1727
Registrován: 21 pro 2016 12:53
Reputace: 2904
Obrázky: 0
Bydliště: Tlustovousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod petr.polasek » 01 led 2021 15:07

Paráda :respect:

Uživatelský avatar
Lexter
Stálý člen
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 dub 2017 08:52
Reputace: 1300
Obrázky: 0
Bydliště: Velké Pavlovice, 150 m n. m.

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Lexter » 01 led 2021 16:42

Hoď si to na https když už tam máš formuláře pro odeslání osobních údajů a dodej gdpr prohlášení. Asi by se toho našla kvanta na úpravu, ale ber to jen jako pohled deformovaného web developera. Https a chybějící informace o GDPR jsou provořadé.

Mrkni na Let's Encrypt, to je free ceritifkát (poskytuje ho skoro každý hosting) a implementovat https do WP ti pomůže plugin Realy Simple SSL.

No a dodej si cookie lištu, web pracuje s cookies.
No, mě dostane máloco: Bo Burnham - Can't Handle This

Uživatelský avatar
Faboš
Stálý člen
Příspěvky: 1675
Registrován: 05 črc 2018 13:49
Reputace: 5902
Obrázky: 0

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod Faboš » 01 led 2021 16:57

Vikto termín se změnil na 4.9. 2021

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 02 led 2021 09:36

Lexter píše:
01 led 2021 16:42
Https a chybějící informace o GDPR jsou provořadé.
No a dodej si cookie lištu, web pracuje s cookies.
Jj, s https počítám, ale zatim je to na free hostingu, takže bez možnosti https. GDPR a cookie nesmysly taky dám, až do ostré verze

Uživatelský avatar
DarthVikta
Stálý člen
Příspěvky: 503
Registrován: 04 kvě 2013 10:09
Reputace: 769
Obrázky: 0
Bydliště: KM City

Re: Žopský Vypalovák vol.5

Příspěvekod DarthVikta » 02 led 2021 09:37

Faboš píše:
01 led 2021 16:57
Vikto termín se změnil na 4.9. 2021
Určitě? Měl jsem za to, že se to o týden posunulo kvůli dozrávání. Nu, ještě se pobavím s Baronem :)


Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů