Stínění foliáku

Ptejte se na cokoliv, žádná otázka není špatná
Deepinpeat
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 09 led 2015 15:51
Reputace: 5
Obrázky: 0

Stínění foliáku

Příspěvekod Deepinpeat » 16 čer 2020 18:18

Ahojte,
Stíníte někdo běžně kvůli papričkám foliák? Máme vysoký fóliák s oknem přes celou střechu, ale stejně mi přijde, že se to bez stínění nedá uvětrat na rozumnou teplotu a mám obavu o opylení. Kdysi sem vzdal morugy, jelikož sem za celou sezonu udržel jeden květ, téměř jistě kvůli příšernému vedru, kdežto beraní rohy rostly jako praštěný a měly opravdu hodně plodů. Letos ty vraždy zase zkouším, tak aby h věděl, jak moc se mám přetrhnout, nebo jestli to moc hrotim.

Kuki058
Stálý člen
Příspěvky: 538
Registrován: 09 led 2020 16:37
Reputace: 1317
Obrázky: 0
Bydliště: Hrhov 216 m n. m.

Re: Stínění foliáku

Příspěvekod Kuki058 » 15 črc 2020 22:19

Asi hrotiis ;) ja mam ciru agro foliu slnko tam pece denne do tej siedmej severna strana je kamenny múr obcas tam je 40 aj ked nonstop vetram (aj chladnejsie noci) kvety su asi uz vsade okrem rocot a plody takisto aj ked zatial na troch iba zarodky...kvitne to vsetko a cca kazdy osmi desiaty kvet pada ale napr dnes som napocital na TS satanovi 8 peknych paprik ... Dorsetka rozkvytla tiez krasne a drzia sa...
Rozmery mam 4x3m zatial jedny dvere zo zapadnej strany a oproti okienko: 1x0,4m (zatial pretoze to je cele taka prvotina plus prve dva tyzdne co som tam dal rastlyny bolo nonstop pod mrakom tak si mozno postupne zvykli...)

Bacula
Stálý člen
Příspěvky: 2241
Registrován: 26 lis 2016 15:57
Reputace: 3674
Obrázky: 0
Bydliště: Praha, zahrada Oleška,370 m.n.m.

Re: Stínění foliáku

Příspěvekod Bacula » 15 črc 2020 23:02

Nestíníme 🤔.
Bacula


Zpět na „Začátečnický koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů