Komar 2018

Naše chilli papričky v roce 2018
Uživatelský avatar
komar
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: 12 pro 2016 15:45
Reputace: 77
Obrázky: 0
Bydliště: Zlín

Komar 2018

Příspěvekod komar » 16 led 2018 20:39

Soupis 2018 (post bude editován)

Uživatelský avatar
komar
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: 12 pro 2016 15:45
Reputace: 77
Obrázky: 0
Bydliště: Zlín

Re: Komar 2018

Příspěvekod komar » 16 led 2018 20:40

Zdravím celou chilli bandu v sezóně 2018 :tiphat:

Po mé půlroční neaktivitě se pomalu probírám Vašimi posty a vidím plno nových "tváří"...

Nejprve v úvodu musím rychle shrnout loňskou sezónu. Ve zkratce nemám ze sebe radost. Ne že by se úroda nezadařila, byla bohatá, pro normálního smrtelníka zásoba na tři životy dopředu :firy: . Nicméně se mi v létě nakupily nějak pracovní a jiné povinnosti a na pěstění, sklízení a podobně nezbylo dostatek času. V srpnu se ze skleníku stal hotový prales. "Téměř" bez zásahu lidské ruky si rostliny žily svým vlastním životem. Byla to buš. Nemůžu říct, že by vyloženě strádaly, ale zimní a jarní plány vypadaly jinak. O tom, že jsem chtěl z pár kousků začít tvořit bonchi a zkoušet něco cíleně crossovat nemohla být na podzim ani řeč. Nicméně jsem v průběhu sklizně hodně sušil, vařil a mrazil, takže surovina na zimní pokusy tu je. :foods:
I tak jsem v tom všem kromě úrody a zkušeností našel ještě jednu výhodu. A sice mám hodně již namíchaného vycucaného nepředhnojeného substrátu na letošní rok, tím pádem si myslím, že i drobotiny do něj můžu sázet již odmala a hnojit si mohu dle vlastní libosti a nečekat než vyprchá "předhnojené" období jako loni.

Pro letošek jsem si předsevzel a zatím se toho celkem držím, že sezóna 2018 bude chudší na kusy a bohatší na péči. Prozatím držím seznam na čísle kolem třicítky. Konkrétněji ho vyspecifikuji v prvním postu v nejbližší době. Více méně se bude skládat ze zbytku semínek z loňské sezóny. Původně jsem se těšil na to, že posháním různorodé crossy a zajímavosti z všemožných webů, ale nějak jsem to časově nezvládl. Když se dívám na Vaše nabouchané seznamy jen slintám :angry1: . Holt jsou alespoň cíle do dalších let.

Nezbývá než popřát všem bohatou úrodu, málo breberek a ať se zadaří vše co jste si namysleli. :jalapeno:
Naposledy upravil 1 dne komar; celkem upraveno 16x.

Uživatelský avatar
Lexter
Stálý člen
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 dub 2017 08:52
Reputace: 1300
Obrázky: 0
Bydliště: Velké Pavlovice, 150 m n. m.

Re: Komar 2018

Příspěvekod Lexter » 16 led 2018 20:42

Ahoj stará tváři. Já nová tvář. Držím pěst, nechť tě pěstu bůh provází.

Obrázek
No, mě dostane máloco: Bo Burnham - Can't Handle This

Hornas
Stálý člen
Příspěvky: 165
Registrován: 04 říj 2017 00:36
Reputace: 91
Obrázky: 0
Bydliště: Světlá nad Sázavou - Vysocina

Re: Komar 2018

Příspěvekod Hornas » 18 led 2018 13:35

Ahoj, ať to roste a mas dost času na péči o holky👍
:jolokia: :chipotle: :naga: :jalapeno:


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti