Posázaví 2017

Naše pěstitelské snažení v roce 2017
KLIMORIZ
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2017 20:30
Reputace: 0
Obrázky: 0

Posázaví 2017

Příspěvekod KLIMORIZ » 11 úno 2017 23:23

Adio Přátelé,tak letošní setup vypadá následovně,

(mnou ochutnané,leč osobně
letos poprvé pěstované odrůdy)
BROWN BHUTLAH
MADBALLZ 7
MEDUSA
LEMON DROP
JALAPENO MAYLON
JALAPENO FARMERS
JALAPENO MAMOTH
(totál překvápko)
BIGCAP (no name capie MONSTR plodů od známého z Anglie)
BLUECHINA (netušim o co jde-recese pro manželku z Ali-už fotky byly hodně modře jedovatý :thumbup: )
(zazimované princezny)
TSM+TSMBT
KAROLÍNKA-scorpi a car nejedu dle trendu!!!!!Tady na foru to každej hrotí!?Sem na skoro 100L omáček pro známý ročně-potřebuju VOLTÁŽ :firy:
BLACK SCORPION TONGUE-pro mě naprosto nepochopitelně opomíjená :dunno: krasavice!!!!

A hlavně to (PRO MĚ ZÁSADNÍ) nejlepší:
TSM3
TSM2
BULGARIANCAROTE6
BULGARIANCAROTE4
CAROL12
CAROL9
Toto jsou kytky ,které daly pokusný zimní odchov-žádný sra ní od půlky března venku.
SHRNUTO PODTRŽENO-3 rokem mazlim separovaný kytí ne jen na pal,ale i na Aljaška teploty :thumbup:
:tiphat: :firychil: PRAMEN ZDRAVÍ Z POSÁZAVÍ :firychil: :wave:

Bacula
Stálý člen
Příspěvky: 2224
Registrován: 26 lis 2016 15:57
Reputace: 3634
Obrázky: 0
Bydliště: Praha, zahrada Oleška,370 m.n.m.

Re: Posázaví 2017

Příspěvekod Bacula » 12 úno 2017 10:41

KLIMORIZ píše:
11 úno 2017 23:23
Adio Přátelé,
Toto jsou kytky ,které daly pokusný zimní odchov-žádný sra ní od půlky března venku.
SHRNUTO PODTRŽENO-3 rokem mazlim separovaný kytí ne jen na pal,ale i na Aljaška teploty :thumbup:
Ahoj, vítám Tě zde na fóru. Od půlky března jsou venku, proč? Asi přežívají, ale domnívám se, že jim to nijak vývoj neurychlí. Máš nějaké průběžné fotky?
Naposledy upravil 1 dne Kendy; celkem upraveno 12x.
Důvod: Zkácena citace
Bacula

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Posázaví 2017

Příspěvekod Erben61 » 12 úno 2017 10:59

Ahoj a :thanx: za speciální pozdrav. Asi máš pravdu, když jsi mě zařadil mezi pacienty, za špičkového odborníka, zde na fóru se však zdaleka nepovažuju. Leč dovolím si s Tebou souhlasit ohledně názoru na Black Scorpion Tongue, to je opravdu moc pěkná kytka. Vloni jsem ji trápil jen v truhlíku za okny vratnice, letos ji chci dopřát lepší podmínky, jsem zvědav jak v 10 lt vyroste a kolik dá plodů. Má i moc hezký květy.Taky jsi se zmínil o 100 lt omáčky, to je úctyhodné množství o tom bych si docela rád pokecal.No a jinak ať se Ti daří . :wave: :tiphat:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´


Uživatelský avatar
matoha
Stálý člen
Příspěvky: 1321
Registrován: 21 čer 2016 17:16
Reputace: 564
Obrázky: 0
Bydliště: košice.pre niekoho je to už predná ázia prípadne ďaleký východ :)

Re: Posázaví 2017

Příspěvekod matoha » 12 úno 2017 13:49

od polovice marca vonku?stalinizmus? :-) alebo si preniesol posázavie na cyprus? :-D
predpokladám že len cez deň ich vykladáš vonku
2019 2018
2017 2016
ak mi niekto chce napísať poprosím radšej klasickú správu lebo čet cez mobil nevidím a cez pc tu skoro nechodím.ď ;)
:rollbaby:

KLIMORIZ
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2017 20:30
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Posázaví 2017

Příspěvekod KLIMORIZ » 12 úno 2017 16:41

Ahoj všichni.Za ten březen se samozřejmě omlouvám-měl sem na mysli duben :dunno: Jen zkouším zda i tyto exoti jdou trochu osmělit a nezavánělo to týráním.Prostě je v pulce dubna fouknu pod střechu na garáž a zatím ok.Dokumentaci budu postupně dodávat.Už nevím přesně v jakém vláknu to bylo,ale kolegové řešili pěstování ve vyšších nadmořských výškách a tehdy mě napadlo kam až se dá zajít a znovu opakuji netýrat :respect: Zbytek kytí jde až po zmrzlých.
Bacula-koukám zahrádka Oleška.To je kousek od nás(pokud je to ta v okolí Kostelce) :thumbup:
Erben-Ohledně omáček.Ono +-100l vypadá hodně,ale nejedu na kšeft,jen pro známé.Min 8x do roka 10l hrnec a jedu :jalapeno: Rozhodně si nemyslím že je to kůli kuchařskému umu-spíš sem jedinej blb v dosahu co zamoří barák a ještě to dělá zadara a rád :thumbup: :tiphat:
:tiphat: :firychil: PRAMEN ZDRAVÍ Z POSÁZAVÍ :firychil: :wave:

Bacula
Stálý člen
Příspěvky: 2224
Registrován: 26 lis 2016 15:57
Reputace: 3634
Obrázky: 0
Bydliště: Praha, zahrada Oleška,370 m.n.m.

Re: Posázaví 2017

Příspěvekod Bacula » 12 úno 2017 17:33

Jj, je to Oleška za Kostelcem n. č. lesy. Není to tam u nás žádná teplá oblast, na záhonech mi papriky nedozrávají, ale také vždy nějaké venku zkouším. Letos chceme přidat další foliovník, jeden už stojí.
Bacula

KLIMORIZ
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2017 20:30
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Posázaví 2017

Příspěvekod KLIMORIZ » 12 úno 2017 19:02

Bacula píše:
12 úno 2017 17:33
Jj, je to Oleška za Kostelcem n. č. lesy. Není to tam u nás žádná teplá oblast, na záhonech mi papriky nedozrávají, ale také vždy nějaké venku zkouším. Letos chceme přidat další foliovník, jeden už stojí.
Jé to jsem rád že je zde někdo "MÍSTNÍ" :wave: S tou teplotou plně souhlasím a proto se snažím experimentovat s otužováním :-D
Nějaké větší akce se skleníky plánuji snad příští rok,letos už se dle rodiny musím věnovat baráku :thumbup: Měj se a další foliaček závidím :wave:
:tiphat: :firychil: PRAMEN ZDRAVÍ Z POSÁZAVÍ :firychil: :wave:


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů