Paprička

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Paprička
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04 zář 2016 13:30
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov

Paprička

Příspěvekod Paprička » 23 led 2017 15:43

Zdravím vespolek. :tiphat:
Jakožto nový člen bych se Vám rád představil.
Jmenuji se Pavel a jsem z Prostějova. Chilli pěstuji již několik let a k samotnému pěstování mě přivedl můj táta, když před několika lety osázel celou zahrádku papričkami. Převážně šlo o kozí rohy, habanera a thajské chilli. Následný pohled na rostoucí papričky a výslednou sklizeň, ve mě vzbudil zájem o pěstování těchto překrásných rostlin a zažehl vášeň, kterou ostatně umí zažehnout jen chilli. Posléze jsem začal rozšiřovat sbírku odrůd a sbírat zkušenosti v pěstování, které byly spojené s úspěchy, ale převážně neúspěchy. Ostatně ne nadarmo se říká že chybami se člověk učí. Já osobně mohu toto pořekadlo jen potvrdit, i když je třeba dodat že některé chyby jsem si musel (leč nechtěně) zopakovat, abych se jich nadobro vyvaroval. :smart: Samozřejmě mým dalším oblíbeným krokem, bez něhož by samotné pěstování ztrácelo na kráse, je následná konzumace a zpracování papriček na všemožné způsoby a do jisté míry i použití chilli jakožto kulturní vložky. Ostatně takový namazaný krýgl, dokáže vyčarovat spoustu zábavných situací. :thumbup:
Věřím že tady nasbírám spoustu nových zkušeností, popř. tipů a triků, díky kterým budu moci posunout své dosavadní poznatky, opět o kus dál, za což bych Vám chtěl již teď předem poděkovat.
Všem přeji co nejvíce úspěchů a bohatou sklizeň. :wave:


petr.polasek
Stálý člen
Příspěvky: 1727
Registrován: 21 pro 2016 12:53
Reputace: 2904
Obrázky: 0
Bydliště: Tlustovousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Paprička

Příspěvekod petr.polasek » 24 led 2017 10:59

Ahoj, přeji Ti hodně nejen pěstebních úspěchů

Paprička
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04 zář 2016 13:30
Reputace: 0
Obrázky: 0
Bydliště: Prostějov

Re: Paprička

Příspěvekod Paprička » 24 led 2017 13:27

Děkuji 😊


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti