Sezóna 2016

Co jsme vypěstovali v roce 2016
TOM
Stálý člen
Příspěvky: 191
Registrován: 02 úno 2014 11:45
Reputace: 4
Obrázky: 0
Bydliště: Slovenská republika

Sezóna 2016

Příspěvekod TOM » 17 led 2016 07:50

Ahojte,
Tak po dlhšom čase som navštívil fórum aby som pridal svoje chilli papričky:-). Fotky budem pridávať cez PC keď sa mi ho podarí spojazdniť.

Tento rok som zatiaľ posadil:
Habanero mustard
Habanero kukulkan
Habanero white
Jolokia white
Jolokie red
Tsm red
TS chocolate
Infinity
Carolina reaper

Semená Habanero mustard a jolokia red som kupoval z dajaké eshopu ešte v novembri 2016, avšak som dosť nespokojný nakoľko ich klicivost je dosť mizerná. Z 40semien vyrástlo qsi tak 6-7ks, pričom ostatné či už z iného eshopu alebo z mojej produkcie mali 95-100% klicivosť.

Ešte si plánujem zohnať behom tohto mesiaca dajaké čokoládové exempláre :-) a dačo ešte z tej prvej desiatky najpálivejších papričiek. Ak by niekto z vás mal v ponuke dajaké semienka na výmenu môžme sa dohodnúť. Svoj zoznam na výmenu pošlem na vyžiadanie.

Okrem papričiek plánujemnasqdit paradajky, ktoré som už nakúpil tiež. Síce kúpil som hádam 20 rôznych paradajok ale tento rok asi dám len polovicu keďže môj priestor sa obmedzil keďže som tento rok do prenájmu nedostal dve menšie záhradky od známeho. Tak ale ajtak miesta je dosť.

Piatok mi dorazil aj nový skleník ktorý som vyhradiť pre pestovanie tsm red, :-). Len ho ešte treba poskladať. Tento rok som sa odhodlal pripraviť dva foliovniky, vyzerá to tak, že použijem rúry na vodu (Hlinik-plast), nakoľko chcem len dva malé foliovniky o rozmeroch 2*2m tak by to nemalo vychádzať ani draho. Presne náklady a aj foto montáže pridám keď sa to bude realizovať.

miky
Stálý člen
Příspěvky: 189
Registrován: 05 led 2016 01:52
Reputace: 22
Obrázky: 0
Bydliště: Jižní Morava

Re: Sezóna 2016

Příspěvekod miky » 17 led 2016 13:00

Tak preju at se dari, ja se primlouvam za klaskiku moruga. Muze se zdat ze je az moc popularizovana, ale opavdu, ta chut je vyborna a velmi specificka. Zavarena je uzasna bez nalevu jen s mrkvi s troskou oleje a octa. Ale nemelo by to plavat, spis husta konzistence. A jinak jako koreni. :)
Moje první pěstování - Miky 2016 | You love it even it makes you cry.


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů