Mičurin ze mě asi nebude, nicméně........

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Mičurin ze mě asi nebude, nicméně........

Příspěvekod Erben61 » 20 zář 2015 11:31

Ahoj všichni milovníci totálně spálených chuťových pohárků, jakož i zjevně okrasných rostlinek chilli. :tiphat: Jmenuji se Mirek a narozdíl od zdejšího Witasse mi už od 1.třídy, což je 49 let říkají Vitas. Pohybuji se tady už nějaký čas a až teď nedávno jsem si přečetl něco o hodnostech. A zrovna včera jsem zjistil, že mám polovinu novočlenských příspěvků,takže už získávám dostatečnou praxi a taky je nejvyšší čas se představit.Pocházím z Budějc a teď žiju už osmým rokem v Plzni. K pěstování kytek jsem se dostal na starý kolena, když jsem se po rozvodu a pár letech bezprizornosti a bezvědomí ,znovu postavil na nohy a začal si zařizovat pronajatou garsonku. Přišlo mi nejsnadnější prázdnotu a nedostatek nábytku zaplnit nějakou kytkou.No a pak už byl jen krok k tomu, aby ta zeleň nebyla tak zelená, koupil jsem v marketu annumku, žlutou, červenou, oranžovou, pak jsem objevil prodej semen chilli, objednal začátečnický balíček a už to jelo. Nyní nemám o moc víc nábytku zato okolí okna v bytě zalesněný chilli rostlinkami, parapet, koutek zahrady u domácího a ve vrátnici kde pracuji, mám zadžunglený obě okna z obou stran. Nojono kytky odstoupily na druhou kolej, vlastně na třetí, protože na druhý koleji, poličce a skřínce u okna dlí pár tlustic a kaktusů. Zjišťuju, že mít víc prostoru, asi bych to rozjel víc, žiju sám a času mám relativně dost a jak už jsem psal v jednom příspěvku zde, objevil jsem v sobě sedlácký kořeny.Píšu o příspěvku a kořenech, tak příspěvek kde jsem to psal je o Carolině a kořeny jsou také a v mým věku zvlášť o Karolíně což je moje roční a zatím jediná vnučka a další zájem, záliba,potěšení a nový smysl mého života.Na závěr bych si dovolil parafrázovat jednu známou píseň Mirka Černého. ,,Doufám, že má slova Vás uspokojila čistotou svých myšlenek stejně, jako toto fórum uspokojuje mojí touhu po sounáležitosti lidí stejných zájmů. A úplně nakonec ...... mnoho žáru Vašim chilli a bacha ať Vám nechytne chalupa. :firychil:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

Uživatelský avatar
BlueShark
Stálý člen
Příspěvky: 1139
Registrován: 18 zář 2014 07:49
Reputace: 252
Obrázky: 0

Re: Mičurin ze mě asi nebude, nicméně........

Příspěvekod BlueShark » 20 zář 2015 11:42

Pěkné story nebo ještě lépe život, který zase nabírá na radosti a ukazuje fakt, že chilli není jen o chuti a zahřátí trubek, ale taky a to hlavně dokáže člověka zahřát na duši!!! Hmmmm... málem mi kápla :-)

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re: Mičurin ze mě asi nebude, nicméně........

Příspěvekod Erben61 » 21 zář 2015 11:10

Díky mořský králi predátorů :-)))) :respect:
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

tifik
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: 28 čer 2015 08:38
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Mičurin ze mě asi nebude, nicméně........

Příspěvekod tifik » 21 zář 2015 13:08

To bychom už mohli udělat sraz plzeňských chilližroutů, ne? :-)

Uživatelský avatar
Erben61
Stálý člen
Příspěvky: 2405
Registrován: 12 zář 2014 16:32
Reputace: 5228
Obrázky: 0
Bydliště: Plzeň

Re :tifik

Příspěvekod Erben61 » 23 zář 2015 22:23

Jsem rozhodně pro ,pokud mě nebudeš nutit kousat milionový chilli. Zaprvé nemám moc zuby, vyndavací jsou na hovno a za druhý mám rád chilli do jídla a to úměrně. Baví mě to hlavně pěstovat.:-/
Erben 61 - 2016
Erben 2017 Open
Erbovo pokročilé chillenství 2018
,, Když Tě nikdo nepochválí musíš si poklepat na rameno sám.´´

tifik
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: 28 čer 2015 08:38
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: Mičurin ze mě asi nebude, nicméně........

Příspěvekod tifik » 24 zář 2015 07:52

Já nemyslím soutěž v pojídání chilli, ale prostě zajít na pivko a pokecat o kytičkách :-) Přijde mi škoda bydlet ve stejném městě a nepředávat si zkušenosti, určitě tu budou i další plzeňáci, ne?

Edit: ono je na to i vlákno :-)
udalosti-schuzky-a-akce-novinky/posezen ... t3497.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti