představení

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Uživatelský avatar
wlasta1
Stálý člen
Příspěvky: 579
Registrován: 07 led 2015 05:35
Reputace: 266
Obrázky: 0
Bydliště: Hradec Králové

představení

Příspěvekod wlasta1 » 07 led 2015 06:17

Zdravím všechny milovníky chilli. Tak jako spousta zdejších mám před sebou první sezónu kdy budu vědět co mi to vlastně vyrostlo... :thumbup: Jsem vášnivý pojídač všeho ostrého a rád experimentuju v kuchyni... Mám svou hranici pálivosti co vydržím v pohodě a to je habanero... Měl jsem možnost ochutnat TSM a to už jsem výrazně trpěl jen po malém kousku.
Pěstoval jsem už loni něco málo co jsem vždy někde koupil plod a vykuchal semínka nebo dostal darem. Letos chci být úspěšnější tak jsem proseděl několik dní u netu a studoval, tak uvidíme....
:jalapeno:

Fénix
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: 29 čer 2014 15:14
Reputace: 1
Obrázky: 0

Re: představení

Příspěvekod Fénix » 07 led 2015 07:57

Vítej a přeji hodně štěstí když budeš studovat tady tady hodně se z rad dozvíš.Ale varuji tě sledování tohoto fora je navykové a vede k pěstování velkého počtu druhů chilly :D

Soaker
Stálý člen
Příspěvky: 207
Registrován: 16 pro 2014 19:00
Reputace: 7
Obrázky: 0
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: představení

Příspěvekod Soaker » 07 led 2015 09:08

vitaj, tak to sme dvaja zacinajuci, nech sa dari

Uživatelský avatar
wlasta1
Stálý člen
Příspěvky: 579
Registrován: 07 led 2015 05:35
Reputace: 266
Obrázky: 0
Bydliště: Hradec Králové

Re: představení

Příspěvekod wlasta1 » 07 led 2015 14:07

Fénix píše:Vítej a přeji hodně štěstí když budeš studovat tady tady hodně se z rad dozvíš.Ale varuji tě sledování tohoto fora je navykové a vede k pěstování velkého počtu druhů chilly :D
Na tu návykovost už je pozdě... A původně jsem chtěl jen něco do truhlíku a skončilo to 13 druhy :angry1:
Jsem hrozně mlsný a navíc když jsem viděl fota sklizní a tu parádní barevnost, musel jsem to mít taky :thumbup: takže mám své oblíbeně habanero ve 4 verzích(red, yellow,orange a chocolate) a dále: Thanksgiwing Chilli, Poinsettia Chilli, Thai Orange, Chilli Manzano Rocoto Red, JAMAICAN HOT RED, JAMAICAN HOT YELLOW, BHUT JOLOKIA PURPLE, Jalapeno Grande a Jalapeno NuMex Pinata

Tak uvidíme co bude... Pokusím se fotit jak to půjde...

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: představení

Příspěvekod proki73 » 07 led 2015 15:46

vítej mezi námi kamaráde přeji hodně úspěchu do začátku pokud budeš potřebovat poradit neboj se napsat komukoli z fóra popřípadě mě na začátek toho máš celkem hodně a pokud můžu poradit hned teď Rocoto je trošku jiné chilli má raději polostín a hladněji než ostatní druhy které máš tak to nedávej moc na přímé slunce nebo to upečeš
Z pozdravem Moderátor Proki

Uživatelský avatar
wlasta1
Stálý člen
Příspěvky: 579
Registrován: 07 led 2015 05:35
Reputace: 266
Obrázky: 0
Bydliště: Hradec Králové

Re: představení

Příspěvekod wlasta1 » 07 led 2015 15:54

to rocoto přijde do kyblíku ke kulně - ten stín jsem už tady vyčetl. většina přijde do skleníku a něco do květináče... Tak jak jsem měl původní plán jen ten květináč... :-)

Uživatelský avatar
lobo
Stálý člen
Příspěvky: 2156
Registrován: 30 srp 2013 19:52
Reputace: 2160
Obrázky: 0

Re: představení

Příspěvekod lobo » 07 led 2015 16:54

Taky tě zdravím kolego a přeji at se daří :tiphat: Jinak Rocoťáků je nás letos tady hodně tak to byblo aby jsme dohromady nevymysleli jak na ně :tiphat:

Uživatelský avatar
chilli-max
Stálý člen
Příspěvky: 963
Registrován: 31 črc 2013 20:54
Reputace: 4
Obrázky: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: představení

Příspěvekod chilli-max » 07 led 2015 19:39

Pěkné představení...hlavně ať se daří a máš pořádnou úrodu.
http://www.foto-tapety.cz


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů