Zdravíčko chillizrouti

Vaše koníčky, krom pěstování chilli :tiphat:
Uživatelský avatar
Mot
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26 říj 2011 16:50
Reputace: 0
Obrázky: 0

Zdravíčko chillizrouti

Příspěvekod Mot » 07 úno 2012 22:34

Ola chillizrouti,
ještě sem se vám nepředstavil. Pro letošek se zde chystám porozhlídnout po nějakých vhodných seeds pro moje skromné požadavky letošní výsatby a je mi jasný, že sem na správným místě. Předem díky za vaše zkušenosti a doufám, že budu taky moci přispět svojí trochou do mlýna. Tak ať se vše daří jak má;)

Uživatelský avatar
Hami
Stálý člen
Příspěvky: 448
Registrován: 19 čer 2011 21:44
Reputace: 3
Obrázky: 0
Bydliště: Mělník

Re: Zdravíčko gurmáni

Příspěvekod Hami » 08 úno 2012 07:23

Vítej mezi námi maniaky :-D
Ať se dílo daří - Hami

Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravíčko gurmáni

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 08 úno 2012 09:38

Vítej a ať se Ti zde líbí :wave:

Uživatelský avatar
Mot
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26 říj 2011 16:50
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Zdravíčko gurmáni

Příspěvekod Mot » 08 úno 2012 09:42

Oj, díky za uvítání. Trochu sem se porozhlídl a padly mi do oka tyto odrůdy: Thai Large, Zimbabwe Bird, African Devil a Dorset Naga u tej si jen nejsem jistej jestli není moc náročná na pěst. Jinak doufám, že takovým výběrem nic nezkazím což?

Uživatelský avatar
Seminka-chilli.cz
Mr. Chilli Approved
Příspěvky: 1203
Registrován: 26 úno 2010 15:42
Reputace: 45
Obrázky: 0
Bydliště: Krakonošovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravíčko gurmáni

Příspěvekod Seminka-chilli.cz » 08 úno 2012 09:50

Mot píše:Oj, díky za uvítání. Trochu sem se porozhlídl a padly mi do oka tyto odrůdy: Thai Large, Zimbabwe Bird, African Devil a Dorset Naga u tej si jen nejsem jistej jestli není moc náročná na pěst. Jinak doufám, že takovým výběrem nic nezkazím což?
Výběrem nic skazit nemůžeš, pokud nejsi pevně rozhodnutý co vlastně chceš :) Řekni si sám, jestli máš zájem o odrůdu, která se nedá konzumovat, ale hodí se pro nasušení a používání celoročně do jakýhokoliv jídla, nebo při výrobě omáček, to bude Dorset Naga ta nej. Pokud máš zájem o nějaký chutný pokrm, jistě mi dají všichni za pravdu, že Jalapeno je to to pravé, protože: Recept na plněné jalapeno papričky - Jalapeno poppers.

V neposlední řadě existuje spousta keříkových odrůd jako jsi už zmínil Zimbabwe a African a spoustu dalších, které stačí do květináče za okno. Já bych osobně doporučil něco do čeho se dá zakousnout :) např. Serrano, Santa Fe Grande, Anaheim, Bulgarian Carrot, Pequin, Sigaretta di Bergamo a spoustu dalších... :wave:

Uživatelský avatar
Mot
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26 říj 2011 16:50
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Zdravíčko gurmáni

Příspěvekod Mot » 08 úno 2012 10:09

Tak to je paráda, hned sem je objednal a navrch sem přihodil Santa Fe Grande. Díky moc za info a hned jak nastoupí jaro, probudí se všechno k životu a bude na co koukat, tak se rád podělím o svoje snažení v letošním growu. Ještě jednou díky a brzy naviděnou plantážníci;)


Zpět na „Představte se v chilli fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů