Doba klíčení

Ptejte se vše kolem semen a sazenic
Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Doba klíčení

Příspěvekod proki73 » 20 bře 2014 22:33

tak mi přišla odpověď na můj dost vyřečný dopis a ůdajně ty ptačí oči co máš je kříženec výše zmíněných odrud a májí to tak z důvodů aby byli na jako jedni z mála kteří tohle prodáváj jinak ty nesmysli co mi napsali dále tu ani nebudu dávat protože to nemá cenu :D ať rostou

Johnynekk
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2014 17:00
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Doba klíčení

Příspěvekod Johnynekk » 25 bře 2014 10:05

Tak sem napisu nejaky informace, co se staly za poslednich par dni. Takze z koupenych 21 seminek mi vyklicili nakonec 3. U ostatnich jeste pockam, tak 3 tydny, jestli nevyklici.

No a nejvetsi podel byl v tom, ze mama, kdyz videla, ze pestuju, udrzuji to ve staly teplote a vlhkosti, tak vzala nejakou susenou chilli a vysypala z ni seminka do kvetinace, kde jeste pred tydnem byla nejaka bylinka a zalila to vodou. Vcera jdu okolo toho kvetinace a vidim, jak tam klici vetsina tech semen :D to tam je teplota max 19C a vlhko tam taky neni :D

Takze asi budu udrzovat pri zivote ty 3 co vyklicili mne a pak ty noname papricky co vypestovala mama :D

Uživatelský avatar
proki73
Moderátor
Příspěvky: 909
Registrován: 03 dub 2013 22:00
Reputace: 36
Obrázky: 0

Re: Doba klíčení

Příspěvekod proki73 » 25 bře 2014 21:07

hehe tak to je super né tak se můžeš od mámi učit :D jinak jsem si mysel že toho moc neporoste :)


Zpět na „Otázky ohledně setí a sazenic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti