Mruuh - klapka poprvykrat

Naše chilli papričky v roce 2013
Uživatelský avatar
mruuh
Stálý člen
Příspěvky: 135
Registrován: 30 zář 2012 16:33
Reputace: 23
Obrázky: 0

Re: Mruuh - klapka poprvykrat

Příspěvekod mruuh » 03 kvě 2013 11:48

Odkedy zacalo byt prevazne slnecno, vsetkemu sa dari, Jalapeno rastlinky hustnu, a pomaly nestiham ustipavat puciky. Obcas mam pocit ze so mnou hraju hru na schovavacku, lebo niektore puciky najdem umne schovane pod listami az ked su uz vacsie, a uz sa idu otvorit do kvetu. :)

Habanero zazilo celkom dramaticky rast za posledny mesiac, najpravdepodobnejsie vdaka slnecnemu pocasiu. Je to to iste ktore je na poslednej fotke nad tymto prispevkom.
12441

Listy maju krasnu jasne zelenu farbu, neviem sa nan vynadivat. :)

Uživatelský avatar
mruuh
Stálý člen
Příspěvky: 135
Registrován: 30 zář 2012 16:33
Reputace: 23
Obrázky: 0

Re: Mruuh - klapka poprvykrat

Příspěvekod mruuh » 13 čer 2013 10:42

Tak, dalsi update. Fotene len mobilom, takze kvalita je taka aka je. Ale myslim ze tu o dokonalost obrazu az tak nejde.

Celkovy pohlad na moju balkonovu minizahradku. V popredi v truhliku trojkombo rajcin Bajaja (krickove cherry), na podstavci dve Jalapeno Early a jedno mlade Habanero Baby Yellow, nalavo a napravo dve vacsie Jalapeno Summer Heat, napravo vpredu dalsie Habanero Baby Yellow, a dalsia rajcina Bajaja.
12962

Lepsi pohlad na jedno Jalapeno Summer Heat obtazkane buducimi paprickami.
12963

Detail na Jalapeno Early a na Habanero Baby Yellow. Z nejakeho dovodu mi vsetky Jalapeno Early vyrastli do podoby ktoru volam "polobonsai", take miniaturne stromceky.
12964

Dalsie dve Jalapeno Early - tieto nie su na balkone, ale za (juznym) oknom.
12961

Maly mrkvovy experiment. Mrkvickam sa zda sa dari, vyhanaju stale nove a nove vnate. Uvidime co z toho bude, mozno sa vysledok bude dat aj jest. :)
12965

Asi stevia, uvidime co vyrastie. Semienka ktore som nakupil boli asi povacsine uz mrtve, toto jedine vyklicilo.
12966


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host