Habanero mučíto

Vaše dojmy z pálivých omáček, bombónu, chipsů... které jsou nejlepší?
franta599
Stálý člen
Příspěvky: 134
Registrován: 29 led 2013 00:08
Reputace: 1
Obrázky: 0

Habanero mučíto

Příspěvekod franta599 » 04 dub 2013 20:29

Takže dneska me konečne přišla tahle mňamka :jalapeno: a jelikož tu nikdo o tomhle nic nepiše připíši jako prvni
je to sladká vecička jemnym palem přesne jak jsem si představoval :angry1: obávám se že me lahvička dojde velmi brzo :thumbup:
tohle se opravdu povedlo další zavislost do sbirky
zkusim si s tim jeste namazat maso a ogrilovat uvidím jak to dopadne zatim se láduju lžičkou :) :foods:

Uživatelský avatar
rytir91
Stálý člen
Příspěvky: 245
Registrován: 23 bře 2012 12:06
Reputace: 3
Obrázky: 0
Bydliště: Kuničky

Re: Habanero mučíto

Příspěvekod rytir91 » 05 dub 2013 08:14

výborná omáčka, osobně to dávám do nudlí, na maso, nebo si do toho namáčím brambůrky, či má nejoblíbenější na kávovou lžičku a šup to do pusy na lepší trávení :cylon:

Uživatelský avatar
mruuh
Stálý člen
Příspěvky: 135
Registrován: 30 zář 2012 16:33
Reputace: 23
Obrázky: 0

Re: Habanero mučíto

Příspěvekod mruuh » 05 dub 2013 12:17

Vidis, to mi pripomina ze ma na poste caka zasielka od mopslika, okrem ineho presne s touto omackou. :) Cez vikend planujem vyskusat v nejakej jednoduchej marinade.

sembeth
Stálý člen
Příspěvky: 130
Registrován: 17 úno 2013 21:55
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Habanero mučíto

Příspěvekod sembeth » 05 dub 2013 23:09

Přesně, s omáčkou maximální spokojenost :thumbup:
Používal jsem jako meducínu, na lžičku několikrát denně :sm:
Bohužel už došla, takže budu muset objednat.

Grolldir
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 23 bře 2012 00:38
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Habanero mučíto

Příspěvekod Grolldir » 10 dub 2013 13:04

úplně parádní omáčka i když je uvedeno for ladies tak pro mě je naprosto dostačující jako pro začínajícího chilli žrouta, vynikající sladká omáčka s jemnou ale víc než dostatečnou pálivostí. Určitě vyzkouším i další druhy, ale tato je pro mě zatím ideální. Do nudlí to musí být totální bomba. Asi mi na ni ale vzniká závislost protože musím chodit mlsat jen tak. Doporučuji všem vyzkoušet.

java
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 13 zář 2013 22:26
Reputace: 0
Obrázky: 0

Re: Habanero mučíto

Příspěvekod java » 13 zář 2013 22:39

Včera jsem objednal, dneska přišla. Omáčka s výraznou chutí habaner a vtipným názvem. Hned jsem ji porovnal se dvěmi omáčkami seriových výrobců o pálivosti 9 a 10+. Pálivostí bych ji zařadil právě mezi dvě zmíněné, tedy 9+ nebo 10- :wave: Rozhodně nic pro začátečníky, pro pokročilé delikatesa na 3 týdny (100ml). Pomalejší nástup palu. Těším se , že vyzkouším nějaké tady uvedené recepty. A doporučuji k vyzkoušení.

Uživatelský avatar
Findejs
Stálý člen
Příspěvky: 140
Registrován: 21 srp 2012 22:16
Reputace: 4
Obrázky: 0

Re: Habanero mučíto

Příspěvekod Findejs » 20 led 2014 11:06

taky jsem si jí objednal a mám pocit, že moc dlouho nevydrží. Každopádně mě inspirovala k tomu, že až budeme dělat meruňkovou marmeládu, trochu pyré odeberu a vyrobím ostrou meruňkovou marmeládu :jalapeno:


Zpět na „Pálivé omáčky a ostatní ohnivé pochutiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host