Žopský Vypalovák vol.3

Co se kde a kdy děje, slevy, akce, kde nakoupit
petr.polasek
Stálý člen
Reputace: 1041
Obrázky: 1083
Kontaktovat uživatele:

Re: Žopský Vypalovák vol.3

Příspěvekod petr.polasek » 13 črc 2019 11:10

Taky se na Vás těším, bude-li potřeba pomoci, počítejte se mnou.

DarthVikta
Stálý člen
Reputace: 88
Obrázky: 163

Příspěvekod DarthVikta » 14 črc 2019 11:16

Čus děcka :) O trikách jsem již s Baronem lehce hovořil a dnes máme sraz s OMOem, toš to taky proberem. Udělám nějaký barevný varianty a nahodím k posouzení. Počítám, že se následně udělá tabulka s velikostma jako každý rok. Letos, bohužel, mi transfery nemůže udělat člověk, který mi je dělal minulý rok - fušoval v práci a zaměstnavatel mu na to tak nějak přišel, takže musel "zničit" síta, která byla vyrobena. Obrovská škoda... Budu je tedy dělat nedaleko KM a příští týden tam chystám zajet a domluvit se. Možná se to trochu odrazí na ceně (20-30 Kč/ks), ale moudřejší budu až za týden.

stankar
Stálý člen
Reputace: 768
Obrázky: 0

Příspěvekod stankar » 14 črc 2019 19:15

DarthVikta píše:
14 črc 2019 11:16
Čus děcka :) O trikách jsem již s Baronem lehce hovořil a dnes máme sraz s OMOem, toš to taky proberem.

DarthVikta:
Ja uz si nejake to ucastnicke tricko nechal vyrobit, pouzil jsem tvoje logo z prvniho rocniku, jen jsem upravil text a rozlozil to na vice mist na tricku. Tricko jeste nedorazilo, ale snad se budu lisit od poradatelu :) Pokud to bude vadit, tak si vezmu tricko Pepper Lovers Community, ktere jsem si taky nechal udelat.

Zpět na „Události, schůzky a akce, novinky“