Jurineckova - tohtoročná sezóna alebo blazon

Naše chilli papričky v roce 2015
jurinecko
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 28 črc 2012 09:13
Reputace: 20
Obrázky: 0

Re: Jurineckova - tohtoročná sezóna alebo blazon

Příspěvekod jurinecko » 20 dub 2015 12:36

Takže konečne dávam upgrade. Trošku som neskorej presádzal,navychádzalo mi to časovo a ani nemam fotky z presádzania. Prvykrát som skusil dat do boxu,rastu trošku pomalšie ako tie za oknom,ale problém je asi v teplote lebo to mam v pivnici a je tam cca 17°,takže v tom vidím problém. No veď porovnajte.
Box má steny z polystyrénu a svietidlo 2x58W žiarivka. Všetko bolo len tak narýchlo lebo som nemal kam dať tie rastllinky a urobené takpovediac čo dom dal.
Budúcu sezónu by som chcel znovu box,ale potreboval by som radu ako tam zvyšiť teplotu,hlavne nejakým jednoduchým spôsobom.

23111

23110

23109

-- 20 dub 2015 12:37 --

Takže konečne dávam upgrade. Trošku som neskorej presádzal,navychádzalo mi to časovo a ani nemam fotky z presádzania. Prvykrát som skusil dat do boxu,rastu trošku pomalšie ako tie za oknom,ale problém je asi v teplote lebo to mam v pivnici a je tam cca 17°,takže v tom vidím problém. No veď porovnajte.
Box má steny z polystyrénu a svietidlo 2x58W žiarivka. Všetko bolo len tak narýchlo lebo som nemal kam dať tie rastllinky a urobené takpovediac čo dom dal.
Budúcu sezónu by som chcel znovu box,ale potreboval by som radu ako tam zvyšiť teplotu,hlavne nejakým jednoduchým spôsobom.

23111

23110

23109

MartinS
Stálý člen
Příspěvky: 3591
Registrován: 15 čer 2014 19:44
Reputace: 3873
Obrázky: 0

Re: Jurineckova - tohtoročná sezóna alebo blazon

Příspěvekod MartinS » 20 dub 2015 13:04

Paradni sazenicky. Sice jsou dost natesno ale vypadaji zdrave. To finalni rozsazovani ti ale tedy nezavidim :-)


Zpět na „Co jsme vypěstovali v roce 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů